רשימת מורים מלאהחזרה לדף קודם

שם מורה מקצוע שנות העבודה תפקידים נוספים
אביגד מאיר   טכנולוגיה ושרטוט  1951-1952  סגן מהנהל 
אביגדור ג'יזל   אנגלית  1984-2007   
אביגדור(אבידור) יצחק   היסטוריה, ספרות, עברית ומקרא  1964-1966   
אביטל שמואל (פרופ')   מתמטיקה  1944-1964  מרכז הוראת מתמטיקה 
אבישור דינה   עברית ותנ"ך  1987-1988   
אבן אריאל   אנגלית  1965-1981   
אבן נתן   מכניקה  1979-1995   
אבן-חן דניאל   תורת החשמל ואלקטרוניקה  1975-1979   
אבן-צור גלעד   גיאודזיה  1990   
אבנר אליה   הנחיית פרוייקטים אלקטרוניקה  1994   
אברהם יהושע   ענ"א  1984-1985   
אברהם ששון   אופטיקה ,פיזיקה, מכשור ובקרה  1990-1995   
אברהם ג'ורג   חשמל  1962-1971  ממונה על בית-קונוף וראש המחלקה לחשמל 
אברהם אמיל   הנחיית פרוייקטים  1981   
אברוך ברוך   אלקטרוניקה  1981   
אברון מרים   הנחיית פרוייקטים ארכיטקטורה  1977-1980   
אברט עוזי   מודלים  1980   
אבריל טוביה   הנחיית פרוייקטים  1977-1979   
אברמוביץ אנה   פיזיקה  1993   
אגרשטון שאול   כימיה  1977-1979   
אדיבי ראובן       סגן מנהל להוראה 
אדלידינג רונית   תעשייה וניהול  1990   
אדלמן סמדר   עברית ותנ"ך  1987-1988   
אדלר אביגדור   חשמל, מתקנים ואלקטרוניקה  1981   
אדלר אריה   אלקטרוניקה  1979   
אדם רחל   כימיה  1965-1990   
אדן מתי   מקצועות הבנייה  1987-1988   
אדר חגי   תנ"ך ולשון  1965-1967  מרכז שיכבה 
אדרי אורי   אלקטרוניקה  1987   
אהרון(ויסלר) גבריאלה   אנגלית  1970   
אהרוני גרשון (ד"ר)     1939-1969  מנהל ביה"ס בסמ"ת 
אהרוני ג'ין-אלן   אנגלית  1969-1978   
אוזרנובה מרינה   חשמל  1992   
אוחיון יהודה   מנחה פרייקטים באלקטרוניקה  1987   
אולמן חוה   אנגלית  1961-1971  רכזת פדגוגית,יועצת ביה"ס ואחראית על מפעל טיפוח 
אולנדורף פרנץ (פרופ')   מתמטיקה, פיזיקה, טכנולוגיה חשמלית, מכונות חשמל ותורת המדידות  1937-1971  מייסד ומנהל מח': חשמל,אלקטרוניקה וקירור חשמלי 
אולשונג טטיאנה (רות)   שרטוט טכני  1986-1987   
אומנסקי לריסה   מתמטיקה  1993   
און דני   הנחיית פרוייקטים באלקטרוניקה  1986-1987   
אוסר ארקדי (ד"ר)   חשמל ומכונות  1977-1985   
אופנברג חנן   הנדסה סביבתית  1986-1987   
אופנר אריה   אלקטרוניקה  1981   
אור-חן יורם   מקצועות החשמל והאלקטרוניקה  1980-2001   
אורי יעקב   מכונאות רכב  1975-1979   
אורנשטיין לאון   הנחיית פרוייקטים באלקטרוניקה  1993-1994   
אושרי בנימין   הנחיית פרוייקטים בבנייה  1983-1984   
אזולאי משה   מחשבים  1992   
אזרואל דן   אלקטרוניקה וענ"א  1989-1990   
אזרניקוב אנה   מקצועות החשמל והאלקטרוניקה  1991-1995   
אטין ראובן   מתמטיקה ופיסיקה  1998   
אידלוביץ ישראל   המצאות ותגליות  1989   
איזנברג אליהו   חשמל  1986-1988   
איזקוב מרק   חשמל  1964-1995  ראש חטיבה ומרכז מקצועות החשמל 
אייל יהודה   הנחיית פרוייקטים בכימיה  1983   
אילת אלחנן   מכונות חשמל  1960-1967  סגן מנהל לענינים טכניים ומנהל בית-קונוף 
אינגרמן עמנואל   הנחיית פרוייקטים  1994-1999   
איסמן אפרים   אלקטרוניקה  1970-1981   
איצקוביץ יצחק   הנחיית פרוייקטים  1995-2003   
איתן אלכסנדר   אלקטרוניקה וענ"א  1982-1986   
אלוני רועי   פיזיקה  1989-1990   
אלזרדל משה   שרטוט בניין  1991   
אלחנן אביבה   מתמטיקה  1992-1993   
אלטר אריאל   מעבדת חשמל, אלקטרוניקה ומיתוג  1990-1991   
אלי ידידיה   הנחית פרויקטים בכימיה  1981   
אליאס משה   אלקטרוניקה וענ"א  1987-1988   
אליאס עזרא   הנדסה כימית  1978-1979   
אליאס חורי   גיאודזיה  1991-1994   
אליפז חנה   אנגלית  1987-1988   
אלישיב קניג   בנייה  1987   
אלכסנדרוביץ אברהם (פרופ')   הנע חשמלי  1973-1974   
אלמוג אבינעם   חשמל, אלקטרוניקה ופיזיקה  1965-2001   
אלנבוגן מרצ'ל   הנחית פרויקטים בחשמל  1997-2005   
אלעזר ראובן   מכונות מכניקה ושרטוט  1979   
אלפסי שלמה   ענ"א  1985   
אלפריח מרדכי   תפ"י ותעשייה וניהול  1995   
אמוזיג מאיר   אלקטרוניקה וענ"א  1987-1988   
אמיל אברהם   הנחיית פרוייקטים  1977-1980   
אמיר יוסף   פרקי מכונות ותרגול ודינמיקה  1978-1979   
אמסלם עופרה   עברית  1994   
אנגל משה   מקצועות האלקטרניקה  1970-1972   
אנגלנדר זלמא   כלכלה ומנהל  1990   
אנגלנדר לאה   מקצועות הבנייה  1985-1986   
אנוצניק קלאודיו   הנחיית פרוייקטים  1990   
אנזנברג אלכס   מחשבים  2000-2003   
אסולין חיים   מדריך מסגרות מכנית  1972-1989   
אסטרחן אהוד   הנחיית פרוייקטים ופיזיקה   1978-1989   
אסיף בלהה   עברית ותנ"ך  1975-1978   
אפלמן ניצה   בנייה ואדריכלות  1985-2001   
אפשטיין שמעון   מכונות חשמל  1987-1988   
אקסלרוד חסיה   ענ"א, מתמטיקה ושפות תכנות  1976-1996  ראש המחלקה למחשבים 
ארגוון אורי   חמרי בניין  1976-1980   
ארגמן דוד   הנחיית פרוייקטים  1983   
אריה יזהר   הדרכה ופיקוח מעבדת מחשב  1991-1992   
ארליך גד   מכונות חשמל ומערכות הינע חשמלי  1975-1985   
ארליך שרון   מחשוב ובקרה/מעבדה לאלקטרוניקה  1979-1990   
ארליך עזרא   מעבדת חשמל, אלקטרוניקה ומיתוג, פיתוח ותחש ומעבדה לאלקטרוניקה  1987-2006   
ארליך עמירם     1990-1999  מנהל ביה"ס בסמ"ת 
ארלינסקי רונית   מחשבים וענ"א  1994-1996   
ארנון שמואל   מחשבים ומתמטיקה  1977-1981   
ארקין הלל   קירור ומיזוג אוויר  1980   
ארשבסקי יבגני (ד"ר)   תיב"ם, הנדסת מכונות  1993-2006   
אשכנזי אלי   סדנא והידראוליקה  1979   
אשכנזי יצחק   מיני מחשבים ותקשורת ספרתית  1990-1991   
אשכנזי ניצה   עברית  1969-2003   
אשר יפעת   חינוך גופני  1997-1998   
אשר רות   מתמטיקה  1981-1982   
באום הדסה   חשוב סטטי, שרטוט בניין ושרטוט קונסטרוקציות  1988-1987   
בביץ מנחם   תורת דלקים ושמנים והידראוליקה  1971-1978   
בוגנר שלמה   גיאודזיה  1977-1980   
בויקו ביאטריס   חשמל  1976-2006   
בוירסקי דוד   מחשבים  1996   
בוכבינדר אורלי   מתמטיקה  2000-2005   
בוכמן עליזה   חומרים פלסטיים וקורוזיה  1978-1981   
בוכניק ז'אן פול   פיזיקה  1991   
בוכריס יעקב   אלקטרוניקה  1989-1990   
בוסירה פלורי   כימיה  1976-1977   
בוסלוב ולרי   חמרי בניין  1976-1977   
בוצר גלית   פיזיקה  1990-1991   
בוצר דוד   גיאודזיה  1977   
בוק אריה   חינוך גופני  1974   
בוק ירוחם   חוזק חומרים  1971-1975   
בוקסבאום מנחם   גיאודזיה  1970-1976   
בורכובסקי דוד   חשמל ואלקטרוניקה  1990   
בורנשטיין שמואל   מכשור ובקרה  1980-1981   
בורק חיים   חינוך גופני  1988-1990   
בורקט אלכסנדר   כימיה מכשירית ומעבדה כימיה  1971   
בורר יוכבד   ראש מחלקת ענ"א  1982   
בטלר אריה   אלקטרוניקה  1992   
ביאליס יאן   אלקטרוניקה  1971-1982  ראש מחלקת האלקטרוניקה 
ביאליק איוון   בניה מתועשת  1973   
ביאנו אדריאן   חשמל  1977   
בידצ'נקו מרינה   פיזיקה ומחשבים  1997-2005   
ביטון יפה   פיזיקה  1994   
ביטון מיכאל   מדריך במחלקה למכונות  1969-1978   
בינדרר בינקה   אנגלית  1983-1987   
ביק יצחק   שרטוט בניין  1974   
בית הלחמי עודד   הנדסה כימית  1965-1967   
בך ישראל   חשמל, מעבדות חשמל ואלקטרוניקה  1986-1990   
בכמן איתן   תורת המתנע והרכב  1974-1979   
בכר שמואל   תורת החשמל  1971   
בלה אליעזר   הנחיית פרוייקטים ומחשבים  1990-2005  אחראי על המחשוב בביה"ס 
בלוויס משה   מדריך גדנ"ע  1975-1976   
בלוזר יעקב   מדריך גדנ"ע  1976-1977   
בלוך אברהם   מתמטיקה  1963-1973   
בלוך בנימין   מתמטיקה ופיזיקה  1959-1960   
בלום אירית   מדריכת של"ח  1979-1982   
בלומנפלד טניה   אנגלית  2002-2003   
בלייברג מיכאל   בטיחות וגהות  1973-1974   
בלילה ליאת   עברית  2001-2005   
בלילה שבתאי   מדריך גדנ"ע  1970-1972   
בלימן שראלה   תורת החשמל  1986   
בלקין אביב   הסטוריה ושל"ח  1984-1987   
בן אברהם רות   מעבדה לכימיה  1972-1973   
בן אליהו אליהו   מעבדה לניפוח זכוכית  1970   
בן אליהו יצחק   מערכות פיקוד ממוחשבות  1984   
בן אליעזר אלי   חשמל ואלקטרוניקה  1974-1976   
בן אשר דב   מבנה מחשב  1984-1986   
בן בסט מוני   מעבדה לחמרי בנייה  1968-1975   
בן דב צבי   עברית  1960-1991   
בן דוד אברהם   אלקטרוניקה  1958-1968  מרכז לימודי האלקטרוניקה 
בן דוד אברהם   עיקרי התכנון הכימי  1981-1982   
בן דוד אהרון   תנ"ך  1985-1986   
בן דוד גד   הנחיית פרוייקט  1994   
בן דוד יצחק   הידראוליקה ואינסטלציה  1971   
בן דור ברוך   אלקטרוניקה  1959-1962   
בן הרוש שלמה   הנדסה תעשייתית  1973   
בן חיים דוד   בניות אלקטרוניות  1988   
בן חיים יעקב   הנחיית פרויקטים  1978-1979   
בן טור אמנון   תורת החומרים  1973   
בן טל גדעון   רשום מפות וטכנולוגיה  1952   
בן יהודה כפיר   תורת החשמל  1988   
בן יהודה ניב   תקשורת  1988   
בן יואש ניצה   מתמטיקה  1980   
בן יוסף שרה   מתמטיקה  1979   
בן יעקב אריה   אנגלית  1992-2000   
בן יעקב רוזי   אנגלית  1973-1986   
בן נון יואב   מדריך בבתי המלאכה  1948-1949   
בן נון מאיר   אלקטרוניקה  1975-1978   
בן עמי אפרים   מדריך בבתי המלאכה  1944-1954   
בן צור דוד   דרכים וקרקע  1970-1995   
בן ציון שמואל   הסטוריה  1973-1974   
בן שחר איתמר   מכשור לייזרים ומערכות אופטיות  1984-1985   
בנבנישתי טובה   לשון  1995-1996   
בנגלס אדוארד   חשמל ובקרה  1974   
בנדלר צבי   מדריך במחלקת קרור  1957-1958   
בנדנר רוברט   מדריך גדנ"ע  1969   
בנדריאן אלברט   מעבדה   1971   
בניסטי סמי   הסטוריה ושל"ח  1972-1986  מרכז לימודי השל"ח 
בן-רפאל רפאל   תורת החשמל  1968-1969   
בצ'קו פנחס   תורת המנוע והרכב  1978-1979   
בקר רפאל   תכנות מחשבים  1974-1975   
בר אברהם   חוזק חומרים ופרקי מכונות  1960-1961   
בר יוסף   מתמטיקה  1968   
בר יוסף   חוזק חומרים ושרטוט ותכנון  1974   
בר עקיבא   כלכלה ומנהל  1976   
בר שרי   תורת המנהל  1990-1996   
בר-און פרחיה   הנחיית פרוייקטים בכימיה  1982   
בר-און שמעון   תורת החשמל  1971-1972   
בר-און מאיר   שרטוט  1967-1979   
בראונר צבי   תחיקת הבנייה  1972-1973   
בר-אילן מיכה (ד"ר)   ישומי מחשב, פלדה ועץ ופרוייקטים  1977-2000  ראש המחלקה לבנייה 
ברב עמיקם   הנדסה כימית, מעבדה להנדסה כימית  1972   
ברג אילנה   לשון  1987-1989   
ברגמן ורד   חינוך גופני  1982-1985   
ברגמן אהובה   הסטוריה  1980   
ברגר צבי   ציור ורשום  1973-1977   
ברגר שי   הנדסה תעשייתית  1977-1978   
ברגר חנה   מתמטיקה  1974   
ברגר ורדה   כימיה  1963-1964   
ברגר בני   מעבדת אלקטרוניקה ופתוח  1974-1983   
ברדין שלמה (ד"ר)     1933-1939  מנהל ביה"ס בסמ"ת 
ברדיצ'בסקי ישראלה   ביולוגיה  1976-1991   
ברודה ירון   הנחיית פרוייקטים  1995   
ברוייר רינה   כימיה  1971-1974   
ברוך עודד   מעבדת חשמל  1974   
ברוך יצחק   מעבדה לאלקטרוניקה  1981-1983   
ברוך גדעון   מדריך בבתי המלאכה  1952   
ברוך ברוך   שרטוט אדריכלי וגיאומטריה תאורטית  1968-1970   
ברום אירה   עברית ולשון  2003-2004   
ברומברג יהושע   מעבדה לאלקטרוניקה   1977-1979   
ברון יונית   תעשייה וניהול  1997-1998   
ברונוסר רון   מיקרו מעבדים  1984-1985   
ברונר זוהר   חמרי בנייה  1969-1976  ראש המחלקה לבנייה 
ברונשטיין צחי   ניהול משאבי אנוש ופסיכולוגיה תעשייתית  2003-2006   
ברוסטובסקי יחיאל   שרטוט בנין  1975-1977   
ברוסילובסקי פבל   היסטוריה  2001-2002   
ברוקמן יצחק   הנחיית פרוייקטים בכימיה  1971   
ברוקר אירה   מחשבים  1996-1997   
ברושי אביטל   הנדסת חם  1970   
ברזובסקי אהרון   מתמטיקה  1965-1985   
ברזילי שמואל   מדריך בבתי המלאכה  1949-1950   
ברזילי עוזי   חשמל, אלקטרוניקה ופיזיקה  1965-1969   
ברזין שמעון   אנגלית  1989-1990   
ברזנסקי יהודה   אלקטרוניקה  1965-1980  סגן מנהל לעיניינים טכנולוגים ורמ"ח לאלקטרוניקה 
ברטבס אמיל   אנגלית  1954   
ברטה בן-ציון (ד"ר)   מדעי המחשב  1991-1998   
ברטה יוסף   מטרולוגיה  1964-1965   
ברטה רמי   מחשבים  1977   
בר-טל יעקב   תורת החשמל ומעבדות פתוח  1991   
בריגר צבי   תורת החשמל ואלקטרוניקה ומתקני חשמל  1966-1967   
ברייר רמי   גיאודזיה  1971   
בריל פנינה   הסטוריה, אזרחות  1978-2007  מרכזת לימודי היסטוריה ואזרחות 
ברילט אבי   תורת המחשבים  1987-1988   
בריס שמואל   אנגלית  1970   
בריצ'ר אדוארד   בקרה במכונות, מעבדה בבקרה  1985-1992   
בריקנר רפי   החינוך הגופני  1977-2007  מנהל ביה"ס בסמ"ת, מרכז החינוך הגופני, ראש חטיבה 
ברכה דוד   עברית: ספרות וחיבור  1977-2007  סגן מנהל להוראה ומרכז הוראת העברית 
בר-כוכב רמי   חישוב סטטי ושרטוט קונסטרוקציות  1980   
בר-לב ישעיהו   קובול וארגון קבצים  1985-1987   
בר-לוי יעקב   מדריך עבודה מעשית  1972-1973   
ברלינסקי שמואל   טכנולוגיה ושרטוט  1939   
ברמן גרשון   מדריך בבתי המלאכה, , מכשור, חשמל, עבודות מתכת לפרויקטים  1947-1976   
ברנד נורית   אנגלית  1984   
ברנד תומאס   טלוויזיה  1971   
ברנובסקי ישראלה   חינוך גופני  1967-1968   
ברנט טיבור   כימיה  1967   
בר-ניב עדנה   תנ"ך  1982-2003   
ברנסון יוסף     1972  מפקד מחנה לתלמידים 
ברנסון עמיר   מעבדה לאלקטרוניקה וחשמל  1970-1976   
ברנע עמירם   חשמל ואלקטרוניקה  1972-1973   
ברנע שרה   אנגלית  1973   
ברנע מאיר   ארגון וניהול תעשייתי  1971-1972   
ברנפלד רעואל   מתמטיקה  1946-1947   
ברנר נילה   שיט וימאות  1942-1943   
ברנר רבקה   מתמטיקה  1977-1992   
ברנרד אריה   מחשבים  1993-1994   
ברסוק ז'אנה   מדעי מחשב  2004-2005   
בר-עם אורי   הנחיית פרוייקטים ואלק' של מערכות הספק  1988-1998   
בר-עם אברהם   אנגלית  1960   
בר-עקיבא דוד   מתקני חשמל  1971   
ברץ יוסף     1935-1974  מנהל בתי המלאכה המכניים 
ברק אברהם   מדריך של"ח  1976   
ברק מירה   הנחיית פרוייקטים  1979   
ברק משה   חינוך גופני  1974   
ברקאי בנימין   תורת הייצור ויציקה  1970   
ברקובסקי שלמה   אלקטרוניקה ומעבדות  1999-2001   
ברקן נתן   שרטוט מכונות  1979-1981   
ברקן דוד   מעבדה לאלקטרוניקה ולמדידות  1969-1973   
בר-שי דב   שרותי חשמל  1971-1972   
בר-שלום הרי   הנדסה תעשייתית ותורת הייצור  1983-2005   
ברתל חדוה   עברית  1978-2007  רכוז חינוך חברתי, רכוז הוראת עברית 
גבאי יעקב   מעבדה לאלקטרוניקה  1980-1981   
גבאי שלמה   מתמטיקה ופיזיקה  1966   
גביש גד   חינוך גופני  1966-1975  מרכז חינוך גופני 
גביש יהושע   יסודות השרטוט הטכני, חוזק חומרים ומכונות  1987-1989   
גביש רות   כימיה  1987-1989   
גבעוני ברוך   מתמטיקה  1952   
גוב זהבה   הסטוריה ותנ"ך  1964-1969   
גובר אפרים   אינסטלציה  1972-1975   
גוברין אהרון   פלדה ועץ, פרוייקטים  1974-1986   
גודוביץ בוריס   רשתות, אספקה ויצור, מדידות טלמטריה  1972-1973   
גודובניק דן   תורת המכונות וטכנולוגיה  1956-1959   
גודלמן סבטלנה   מעבדת פיתוח ותח"ש ואלקטרוניקה  1979-1990   
גוזינסקי אברהם   מדריך  1938-1939   
גוטליב אליעזר   גיאודזיה  1971   
גוטליב יצחק   בטיחות והנדסה תעשייתית  1971-1972   
גוטליב שמחה   מתמטיקה ופיזיקה  1980   
גוטמן אורלי   אלקטרוניקה תקבילית ותורת החשמל  1991-1992   
גוטמן זאב   מדריך  1958-1959   
גוטפינגר ח.   כימיה  1960   
גוטפריד אמנון   גיאודזיה  1973   
גוטקינד אריאל   חשמל  1999   
גוטר יהודית   היסטוריה  1969-1971   
גוטרמן בטי   מתמטיקה  1977   
גויכרך בוריס   שעורי עזר בחשמל  1978-1979   
גולדבלט ראובן   מעבדה באלקטרוניקה  1972   
גולדברג דן   מעבדה לאלקטרוניקה  1977-1983   
גולדברג מארק   תורת החומרים  1971-1973   
גולדברג מרדכי   הנחיית פרוייקט גמר  1970-1981   
גולדברג עודד   מעבדה  1973-1975   
גולדברג ראובן   היסטוריה ועברית  1949   
גולדברג אילן   מתמטיקה  1970   
גולדין יהודה   הסטוריה וספרות  1943-1980  סגן המנהל להוראה 
גולדמן יצחק   אנגלית  1951-1952   
גולדמן פיליפ   מעבדה לאלקטרוניקה  1984-1987   
גולדנברג אבי   בקרה ויסודות מחשב אנלוגי  1971-1972   
גולדנברג ישראל   מעבדה למכשירים, אלקטרוניקה ומיקרו מעבדים  1987-1989   
גולדנר בני   חינוך גופני  1981   
גולדסמן מיכאל   הנחיית פרוייקטים  1993   
גולדשטיין נורית   הנדסה תאורית  1974   
גולדשטיין ישראל   מעבדת חשמל, אלקטרוניקה ומיתוג  1982-1989   
גולדשטיין דוד   אלקטרוניקה ספרתית ומערכות אלקטרוניקה  1990-1991   
גולדשטיין ז'אק   שרטוט  1979-1980   
גולדשמידט ארז   חינוך גופני  1994-1995   
גולוב דוד   תעשייה וניהול - ניהול משאבי אנוש  1994-1995   
גולוד אלכס (ד"ר)   תורת החומרים, חוזק מכונות ופרקי מכונות  1978-1979  ראש המחלקה למכונות 
גולן אמיר   מתמטיקה  1971   
גולן גד   הנחיית פרוייקטים  1975-1977   
גולן דוד   הנחיית פרוייקטים בכימיה  1973-1978   
גולן מאיה   חינוך גופני  1969-1971   
גולן עדה   כימיה  1963-1972   
גולן רן   אלקטרוניקה  1978-1979   
גונן יעקב   שרותי חשמל  1974-1977   
גוסל מיכאל   הנחיית פרוייקטים וגיאודזיה  1981   
גור אריה     1974-1986  מנהל ביה"ס בסמ"ת 
גור מאיר     1999-2005  מנהל ביה"ס בסמ"ת 
גורבונוס מיכאל   הנחיית פרוייקטים  2001-2002   
גורדון גבריאל   מתמטיקה ופיסיקה  1973   
גורדון זכריה   אחזקה תעשייתית ובטיחות  1979-1980   
גורליק דליה   היסטוריה  1967-1978   
גורמן ארטה   מתקני חשמל, המרת אנרגיה ומעב' חשמל  1978-1987   
גושן יגאל   חינוך גופני  1979-1981   
גזית שלמה   עבודה מעשית  1975   
גיגי רון   עבודה מעשית ומעבדה לאלקטרוניקה  1981-1982   
ג'ייקובס מרים   אנגלית  1961-1965   
גיל אילקה   אנגלית  1973   
גיל אלי   ניתוח ארועים  2003-2006   
גיל ישראל   מכניקה, הדרכה ועבודה מעשית  1952-1988  רכז עבודה מעשית 
גילאי יוסף   מדריך גדנ"ע  1973-1976   
גילדה גידי   מערכות אלקטרואופטיקה, לייזרים ואופטיקה  1986-1987   
גילת אלכסנדר   מדריך גדנ"ע  1970   
גל אביגדור   מבוא למחשבים, מעבדת מחשבים ותוכנה  1989-1990   
גל אליעזר   פיזיקה  1963-1964   
גל גד   מתמטיקה  1950-1978   
גל חוה   מקרא וספרות  1980   
גל יעקב   טכנולוגיה של קרור  1973-1975   
גל מנחם   תורת החשמל והנחיית פרויקטים  1979-1980   
גלאון אסתר   תנ"ך והסטוריה  1963-1969   
גלאון צבי   ספרות  1963-1968  מרכז מסלול טכנאים והנדסאים 
גלאור אסתר   ארגון  1974-1975   
גלאור מרדכי   מעבדה לאלקטרוניקה  1973-1984   
גלבוע ישראל   אחסון ושימור מזון  1972-1973   
גלברוף מיכאל   מעבדה לאלקטרוניקה  1978   
גלברט שבתאי   תקשורת  1975-1977   
גלזברג משה   הנחיית פרוייקטים  1983   
גליל נח   איכות מים ושפכים וזהום אוויר  1981-1987   
גלימשטיין אלכסנדר   פיסיקה  1985-1986   
גליק משה   לימודים הומניסטיים  1951-1956   
גליקסון ולדימיר   שעורי עזר במתמטיקה, פיסיקה ומחשבים  1992-1993   
גלנטה סוזנה   אנגלית  1990-1992   
גלעד אמיר   מעבדה לאלקטרוניקה וחשמל  1975   
גלעד נצחונה   תנ"ך והסטוריה  1961-1969   
גלעדי יוסף   חשמל  1952   
גלר יורם   מדריך של"ח  1989   
גלשטיין מוטי   מחשבים, מיקרו מחשבים ותקשורת ספרתית  1991-1993   
ג'מאל עיאזי   תורת האלק', אלק' ספרתית, מיתוג ובקרה  1985-1986   
גמוש אלי   מעבדה למיקרו ומבנה המחשב  1983-1984   
גן עד מלכה   תנ"ך והסטוריה  1991-1994   
גנגרינוביץ' מארק   יסודות בלוגיקה, הנחיית פרוייקטים וטכנולוגיה  1987-1991   
גנוט מנחם   מתמטיקה  1990-1991   
גנור בני   מבוא לכלכלה ומנהל  1987-1989   
גני אלון   כימיה  1969   
גן-עד מוטי   של"ח  1977-2005   
גסטפרוינד תהילה   אנגלית  1981-1982   
גפן יצחק   מדעי המחשב  1992-2007   
גפני אסתר   ספרות ותנ"ך  1970   
גרבויס איליה   ריתוך גזי  1988-1989   
גרבל משה (ד"ר)   הנחיית פרוייקטים  1980 ,1992   
גרבל צבי   תכנון הנדסי  1974-1975   
גרובר רות   אנגלית  1958-1960   
גרובר רפאל   אלקטרוניקה  1971   
גרונאו תחיה   אנגלית  1974-2002  מרכזת לימודי אנגלית 
גרוס גבריאל   מדריך גדנ"ע  1972   
גרוס משה   מעבדת חשמל ועבודה מעשית  1954-1991  אחראי על מתקני החשמל בביה"ס 
גרוס נחום (ד"ר)   הסטוריה וכלכלה  1959-1961  סגן המנהל לענייני הוראה 
גרוסברגר נתן   פיזיקה  1965-1966   
גרופר משה   טכניקת בקרה  1985-1987   
גרופר שמעון   מערכות בקרה  1984-1985   
גרופר-שגיא חנה   תנ"ך  2002-2003   
גרייף שלמה   אנגלית  1953-1956   
גרימברג יוליה   מקצועות החשמל והאלקטרוניקה  1983   
גרין מאיר   שרטוט ותכנון, חוזק ופרקי מכונות  1978-1979   
גרינבלט הרברט   מדריך נביגציה וימאות מעשית  1939   
גרינבלט לורין   אניסטלציה  1978   
גרינברג פיליפ   מעבדת פיתוח  1989-1990   
גרינברג שלומית   מחשבים  1995-1997   
גרינברג חיים   אלקטרוניקה  1969-1971   
גרינברג אסטלה   מתמטיקה  1974-1996   
גרינברג יצחק   שרטוט טכני וחוזק חומרים  1972   
גרינמן אהובה   מודלים ופרטי בניין  1980-1981   
גרינפלד יעקב   מדריך  1953   
גרמנטיק צבי   חינוך גופני  1976   
גרסטמן עוזי   שרטוט טכני  1966-1967   
גרץ אדריאן   אינסטלציה מכנית, גיאודזיה ומחנה גיאודזיה   1988-1990   
גרשון איגן   אלקטרוניקה  1971   
גרשון חיים   מורה של"ח  1970-1971   
גרתי משה   חינוך גופני  1938-1939   
דאר אטי   מורה להיסטוריה ומחנכת  1986-1993   
דבירי רחל   שרטוט טכני, פרטי בניין  1981-1983   
דגן יעקב   מכונות  1969   
דגן שאול   תנ"ך והיסטוריה  1971-1989  מרכז החינוך החברתי, ראש חטיבה 
דגן אברהם   מדריך לקרור חשמלי  1955   
דגן אבי   תהליכים טכנולוגים  1972   
דגני מרדכי   חוקת הבניה  1975   
דגני אברהם   מתמטיקה, פיסיקה, חנוך  1973   
דהן אלי   מערכ' בקרה תעשיתיות, טכניקות לפקוד ובקרה  1988   
דוביצקי הדסה   מחשבים ומעבדה, שפת אסמבלר, סטטיסטיקה  1988-1989   
דוברובקין יוסף (ד"ר)   מדעי המחשב  1994-2007   
דובשני יהושע   מתמטיקה ופיסיקה  1969-1970   
דוד מתתיהו   מעבדה לאלקטרוניקה  1987   
דוד עינת   תעשיה וניהול, כלכלה הנדסית, כלכלה ומינהל  1992-1998   
דודי ורדה   טכנולוגיה של מזון ובקרת טיב מזון כולל מעבדה  1981-1982   
דוזורצב יוליה   מתמטיקה  1994-2003   
דויד חדוה   תנ"ך והיסטוריה  2001-2002   
דוידוביץ אייל   יס' מערכות מידע,חקר עבודה,מעבדת מחשבים  1991-1992   
דוידסון ג'ויס   אנגלית  1969   
דוידסון יוסף   הנחית פרויקט  1978-1979   
דומאי תמר   אנגלית  1973-1984  יועצת 
דומאי אריה   שרטוט וטכנולוגיה  1971   
דומן לסלו   מדריך לחרטות  1951   
דומקה אליעזר   היסטוריה  1969-1970   
דורון אילן   הנדסה תעשיתית  1976   
דורון משה   מדריך לחרושת כלים  1955-1969   
דותן שמואל   היסטוריה  1972-1973   
דטנקה מיכאל   חשמל, מכונות, רכב ולימודי תעבורה  1978-2005  ריכוז ואחזקה של מעבדות וסדנאות 
דיאמנט דפנה   היסטוריה כללית וידע העם  1988   
דיאמנט ישראל   הנחית פרויקט  1969-1976   
דיגטיאר פייר   מתמטיקה  1975   
דיילי יחזקאל   מתמטיקה  1991   
דייסי רון   תקשורת  1989   
דינור דב   ספרות עברית  1967-1983   
דינרמן אברהם   הידראוליקה ומערכות הידראוליות  1972   
דיסקין נועם   שפת קובול, ארגון קבצים, מעבדת מסופים ועבודת גמר  1987-1988   
דיקמן נעמי   עברית  1986-1989   
דמאיו יאיר   מערכות מיכון רכב  1974-2001   
דמרי חיים   אלקטרוניקה ומיקרו מחשבים  2001-2002   
דנאי נדיה   אנגלית טכנית  1971-1972   
דנוביץ לינה   מתמטיקה  1998-2001   
דנון חיים   חוזק חומרים, הרמודינמיקה ושרטוט  1964-1967   
דנינו יהושע (ד"ר)   מעבדה לאלקטרוניקה, אלקטרוטכניקה  1974   
דסקלוביץ יוחנן   מורה להתעמלות  1966   
דקל שרונה   מתמטיקה  1973-2007   
דר ימיה   ציור ורישום  1978-1981   
דרבין מרק   מנחה לפרויקטים  1980   
דרוקמן אלכסנדר   מעבדה לחוזק חומרים, פרקי מכונות, הנחיית פרויקטים  1982-1995   
דרור אמיר   מורה להתעמלות  1989   
דרור חיים   הנדסת מכונות - מעבדה לחום וכוח  1970   
דרור שושנה   היסטוריה  1973   
דרורי רונן   אלקטרוניקה  1990  ראש המחלקה לאלקטרוניקה 
דרטלר שרה   אוטוקד, שרטוט, חוזק חומרים  1979-2005   
דרק יורם   מעבדה לפקוד  1976   
דרש רחל   היסטוריה  1995   
האוזמן אביהו   מקצועות האלקטרוניקה  1974   
האוספטר ישראל   חשמל, אלקטרוניקה ומעבדה לאלקטרוניקה  1975-1979   
האס מאיר   מודלים  1970-1972   
האפט יונה   חנוך גופני  1973-1980   
האשול מילארד   אלקטרוניקה ומעבדה ספרתית לאלקטרוניקה  2003-2004   
הבר משה   אלקטרוניקה  1981-1982   
הברמן רוברט   מחשבים  1980-1981   
הברמן אניה   הנדסאית כימיה במעבדות   1977-1984   
הגר שמעון   דווח טכני וניהול שיווק  1997-1998   
הדס רינה (ד"ר)   מתמטיקה  1967-1968   
הוך (לוי) נאוה   מחשבים ומעבדת תוכנה  1985   
הוכברג ישראל   הנחית פרויקט  1973   
הולנדר יונתן   מערכות אלקטרוניות ומעבדה לאלקטרוניקה  1985   
הולץ דלית   מדריכת של"ח  1988-1989   
הולצהיים בנימין   אנגלית  1939-1953   
הורנונג גבריאל   אנגלית  1986-1989   
הורנפלד משה   מעבדה לאלקטרוניקה  1971   
הורנשטיין שמואל   מדריך-מרכז  1949-1954   
הייב אילנה   מחשבים ומעבדת מחשבים  1989   
הייבלום מרדכי   אלקטרוניקה, מקלטים ומשדרים  1971-1973   
הייט ישי   אלקטרוניקה ומעבדה לאלקטרוניקה  1975   
הייטנר ורד   תנ"ך  2004-2005   
היימן אסתר   מדריכת של"ח  1987   
היימן דניאל   מדריך בפנימית ביה"ס  1950-1951   
היימן שמעון   בנין  1962-1963   
הים זאב     1938-1945  מנהל ביה"ס הימי 
הינמן מיכאל   כימיה  1968   
היפש יוסף   קליטה ושידור  1971-1973   
הירש גדעון   פיסיקה וכימיה  1961   
הירש משה (ד"ר)   שרטוט - קירור  1976   
הלל יואל   מכונאות רכב  1977-1991   
הלל נפתלי   הנדסת מכונות , מעבדה להידראוליקה, אוטוקד  1963-2002   
הלפרין ניצה   מדעי המחשב, ולימודי כימיה  1973-2006   
הלפרין עדה (ד"ר)   לימודי הכימיה  1962-1973   
הלפרין צבי   קליטה ושידור  1975   
הלפרן דורון   לימודי הכימיה  1971   
הלצר אריה   חשמל ואלקטרוניקה  1973-1974   
המאירי שמואל   תנ"ך ועברית  1969-2004   
המברגר מנחם   מעבדה מטולרגית  1974   
המר מנחם   חישוב סטטי  1975-1977   
המר יעקב   מדריך מעבדות לאלקטרוניקה  1972-1973   
הניג אריה   מתמטיקה ופיסיקה  1963-1964   
הס אריקה   מדעי הרוח  1967   
הס יוסף   מדריך לנפחות  1950-1960   
הספל ברנרד (ד"ר)   חינוך גופני  1939-1940   
הראל גרשון     1953-1971  מנהל ביה"ס וראש המחלקה לבניה ואדריכלות 
הראל אלי   תורת הקרור ומיזוג אוויר, מתקני קרור  1959-1974  ראש המחלקה לקרור ומזוג אויר 
הרחול מיכה   הנחיית פרוייקטים  1995-1996   
הרט יצחק   מכשירים וטכניקות מדידה  1983-1997   
הר-טל מרדכי   מתמטיקה  1993   
הרטמן יהודה   שרטוט טכני וחשמלאות  1949-1950   
הר-לב מרדכי   גיאודזיה ושרטוט טכני  1966-1970   
הרמן אסא   מערכות בקרה  1983-1985   
הרנוי אברהם   שרטוט טכני, מכניקה טכנית, חוזק חומרים  1963-1969   
הרנס מרטין   הנחיית פרוייקטים  1971-1972   
הרץ ראובן   הנחיית פרוייקטים  1974-1980   
הרציג יורם   שרטוט טכני, טכנולוגיה, חוזק חומרים  1956-1957   
הר-ציון דרורה   מעבדה לכימיה  1970   
הר-שפר ציפורה   גיאוגרפיה ועברית  1973-1975  ראש חטיבה 
הרשקוביץ הרי   מתמטיקה  1964-1991  מרכז לימודי המתמטיקה 
הרשקוביץ נחום   פיזיקה  1953   
הרשקוביץ סילביה   אנגלית  1988-1990   
השביט דוד   זיהום אוויר  1978-1981   
השמשוני יהודה   מוטורים  1941-1960   
ואן-מירופ שרי   אנגלית  1967-1969   
ואן-מירופ דוני   תורת הדפקים  1971   
וגנר דן   מתקני מיזוג אוויר  1988-1989   
וגנר הנס   תורת המנוע, מנועי שריפה ועבודה מעשית  1946-1975   
ודס ריקי   מתמטיקה ופיסיקה  1986-1996   
וויחונסקי ורה   מדריכה ומנצחת התזמורת של ביה"ס  1992-2006   
וולזון הנריק   מכונות חשמל  1977-1978   
וולך יהושע   מכונות  1968   
וולף דוד   כימיה  1958-1960  ראש מחלקת כימיה 
וולף חנן   מע' לבקרה, מכשירים ומיקרו, רובוטיקה  1986-1989   
וולף חוה   אנגלית  1960-1965   
וולף אהרון   אנגלית  1959   
וולף איריס   אלקטרוניקה ומחשבים  1989   
וולף אריה   מעבדה לעבודה מעשית  1983   
וורמן חיים   גיאודזיה  1971   
וטנשטיין רפאל   ציור וגרפיקה  1964-1965   
ויזנפט רות   מתמטיקה ופיסיקה  1971-1972   
ויזר מיכאל   מדריך גדנ"ע  1973   
וייזר יוסף   מכשירונות  1961   
וייל קורט   מדריך במחלקת מכשירנות  1939-1955   
ויילר רמי   מקצועות החשמל, מערכות הספק  1974-2007  מנהל בית קונוף, ראש המחלקה לחשמל 
ויין מארק   מבוא למינהל וכלכלה  1989-1990   
ויינשל יעקב   עבודות חשמל, מכניקה, בניות אלק' וחשמל ורכב  1985-1988   
וייס טומי   עבודות מכניות  1980-1981   
וייס משה   מתמטיקה ופיזיקה  1953-1954   
וייס רוברט   מקצועות האלקטרוניקה והמחשב  1993-2005   
וייסברג אליעזר   תורת הרכב, תורת האבחון וארגון ונהול  1948-1978  ראש המחלקה למכונאות רכב 
וייסטוך חגית   עברית  1991   
וייצמן-גלבוע אביבה   הסטוריה  2002-2003   
וילבושביץ' שלום   תרמודינמיקה  1970-1971   
וילהלם תומה   עוזר מדריך  1934-1940   
וילחוב ליליה   רוסית  1992-1993   
וילי יהושע   מעבדות מיתוג, תכנון לוגי, מעבדות אלקטרוניקה ומיתוג  1981-1983   
וילנסקי אירינה   אנגלית  1993-1994   
וינברגר תלמה   חשוב סטטי, שרטוט ובניין, תכנון הנדסי ופרוייקטים  1981-1989   
וינגרטן דב   מדריך של"ח  1977   
וינזפט רות   מתמטיקה ופיזיקה  1971-1972   
וינטראוב מרצל   מתמטיקה  1966-1967   
וינטרופ מיטצ'ל   אנגלית  1973-1974   
ויניק אהרון   מדריך במחלקת הרדיו  1955-1956   
וינקלר איתן   גיאוגרפיה  1971-1972   
וינר אריאלה   חינוך גופני  1986-1987   
וינר נועם   ארגון קבצים ב COBOL, מעבדות לתכנה ופרוייקטים  1989-1991   
וינשטדט מאיר   אלקטרוניקה ותכנון  1964-1968   
ויסברגר יצחק   הנחיית פרוייקטים  1993-1994   
ויסברגר שמואל   הנחיית פרוייקטים בכימיה  1982   
ויסמן זאב   אלקטרוניקה  1980-1981   
ויסמן זהבה   מעבדה לכימיה  1974-1975   
וירטנשטיין דב   מעבדת טלפון  1975-1976   
ויריב זיק   פיזיקה  1966-1967   
וירני עוזי   מעבדה לאלקטרוניקה, תורת הרשת  1974-1975   
וכטל יהושע   עבודה מעשית, מכונות מכניקה  1950-1980   
ולדמן צבי   מדריך במחלקת חשמל  1952-1953   
ולדפיגל דוד   פיזיקה, חשמל, כימיה  1964-1965   
ולדר גבריאל   מדריך במעבדה לחשמל  1974   
ולטר דוד   טכנולוגיה ושרטוט  1970   
וליש גבריאלה   חמרי בנייה  1974-1975   
ולנר שמחה   מחשבים  1974-1975   
ולצקי בן ציון   מתמטיקה ופיסיקה  1958-1959   
ולר אלכסנדר   שרטוט בניין  1971-1972   
ון חלדר אהרון   שרטוט בנין וחישוב סטטי ושרטוט קונסטרוקציות  1972-1978   
ונונו משה   מתקני חשמל  1979   
וסר יצחק   טכנולוגיה של קרור ופקוד ובקרה  1975-1976   
וקסלר לאה   אנגלית  1970-1971   
וקסמן דן   שרטוט בניין ופיזיקה  1964-1965   
ורדי דן   פיזיקה ומעבדה לפיזיקה  1974-2006  מרכז לימודי הפיסיקה 
ורדי דן   ריתוך  1988   
ורדי יוסף   פיזיקה  1964-1965   
ורדי משה   עברית ותנ"ך  1954-1981  סגן מנהל להוראה ומרכז הוראת העברית 
ורדי שמואל   כלכלה הנדסית  1994-1995   
ורדימון אלכסנדר   מקצועות טכניים  1951-1953   
ורנר איגור   הנחיית פרוייקטים  1995   
ורסנו נסים   מעבדה לחשמל  1979-1980   
ורשבסקי משה   תרמודינמיקה, פרקי מכונות   1974-1977   
זהבי יוסף   חומרים וקורזיה  1974-1976   
זהבי ישראל   שרטוט טכני  1950   
זהבי איתן   מיתוג ובקרה  1984-1985   
זהר חיים   לוחות חשמל  1975-1976   
זודיק איריס   מחשבים  1992   
זוהר-מרקו קרן   עברית  2000-2006   
זולר יואש   תרמודינמיקה  1960-1961   
זוננברג נדב   אנגלית  1972-1973  ראש חטיבה י"א 
זוננוירט יהודה   מדריך למכשירנות ומסגרות יד  1954-1968   
זוננפלד מאיר   חשמל ומתקני חשמל  1971-1972   
זוסמן אורי   כלכלה  1993   
ז'ורבוביץ נורה   אומנות טכנית וטכנולוגיה  1991-1992   
זיידלר גדעון (ד"ר)   ביולוגיה, כימיה, כימיה ומיקרוביולוגיה  1968-1973   
זיידמן משה   מעבדה לחשמל ואלקטרוניקה  1976-1977   
זיילנוב אזר   שחמט  1997-1999   
זילברמן דניאל   מדריך לנפחות בבתי המלאכה של ביה"ס  1949-1950   
זילברמן מיכאל   הנחיית פרוייקטים  1970   
זילברמן דרורה   מעבדה לכימיה  1971   
זילברשטיין יואב   מתמטיקה ומקצועות הבניה  1976   
זילברשטיין מרגרט   אנגלית  1941-1951   
זינגר אדי   הידראוליקה והנחיית פרוייקטים  1974-1976   
זינגר יעקב   פרקי מכונות וחוזק חומרים  1970   
זינגר מאירה   עברית  1976-2002  יועצת 
זינגר פרדי   מכשירים ותורת המדידה  1978   
זינו גבריאל   תורת הדפקים, מעבדה לאלקטרוניקה ומערכות מיתוג  1979-1980   
זיס עינת   עברית  2005-2006   
זיסהולץ יהודה   מקצועות טכניים  1959-1960   
זיפר אליהו   הסטוריה  1967   
זיתוני מרדכי   הנחיית פרוייקטים  1977-1979   
זכרוביץ' מיכאל   תכון, הנחיית פרוייקטים  1972-1973   
זליקון רות   ביוכימיה  1973-1974   
זלצמן מנדי   עבודה מעשית במעבדה לבקרה  1975-1976   
זלצר שלום   הנחיית פרוייקטים בכימיה ועיקרי תכנון כימי  1972-1977   
זמיר ישראל   חשוב סטטי  1977   
זמנא נ. (ד"ר)   אנגלית  1958-1959   
זמר יעקב   מעבדה לאלקטרוניקה ותורת החשמל  1978-1981   
זנד דוד   מכונות  1988-1994   
זנדברג יואל   טכנולוגיה  1971-1972   
זסלבסקי עופר   מעבדה לאלקטרוניקה  1987-1988   
זקס יעקב   מדריך בבתי המלאכה  1937-1961   
זקס נח   שרטוט  1957   
זקס שמואל   מתמטיקה  1975   
זר עליזה   פיסיקה ומתמטיקה  1963-1965   
זרחיה אריאל   אלקטרוניקה  1991   
זריבי ינון   לימודי המחשב  1986-1987   
חדב עזריאל   פיסיקה  1960   
חוברס אברהם   תנ"ך  1970-1971   
חוטורסקי אלה   פיסיקה  1994   
חורי צדוק   כימיה  1960   
חזון אורית   מדעי המחשב  1997-1999   
חזן ננט   אנגלית טכנית  1987-1988   
חי רן   מעבדה לאלקטרוניקה  1986-1987   
חיאיק ג'האד   הנחית פרויקטים  1983-1990   
חיון נסים   מדריך גדנ"ע  1973   
חיימוביץ-ארן יחזקאל   מורה מקצועי בבתי המלאכה  1949   
חייקין יעקב   מורה מקצועי במחלקה לחשמל  1960   
חכים משה   כימיה  1964   
חלד יצחק   כימיה  1969   
חלץ יעקב   אלקטרוניקה תעשייתית  1973   
חמו יצחק   מדריך של"ח  1976   
חממי אילן   מיקרו-מחשבים, מעבדה אלקטרוניקה, מערכות ספרתיות  1988-1999   
חן (חבינסקי) יעקב   מעבדה לאלקטרוניקה  1971-1972   
חנוכוב דב   עבודה מעשית  1975-1976   
חנין ולרי   יועץ - עוזר  1992-1993   
חן-ציון מתניה   גאודזיה  1994-1997   
חסון (צור) נוגה   תנ"ך  1982-1984   
חפץ חיים   היסטוריה ותנ"ך  1965-1966   
חקלאי מנחם   מורה מקצועי בבתי המלאכה  1934-1969   
חרדים מוטי   חשמל, מתמטיקה, פיסיקה, אלקטרוניקה  1991   
חרובי שלמה   מעבדת חשמל  1969   
חריט יהודה (פרופ')   גאומטריה תאוריה, שרטוט טכני  1974   
חריט הלנה   פיסיקה  1987-1988   
חריט אברהם   שרטוט טכני, חוזק חומרים, תכנון פרוייקטים  1955-1987   
חרסונסקי ליאור   מעבדת מחשבים ומיקרו, מע' פקוד ממוחשבות  1992   
חרפק יעקב   מתקני חשמל, מע' חשמל, תכנון רשתות ולוחות  1973-1974   
טאוב אריאל (פרופ')   תורת החומרים וטכנולוגיה  1981-1989   
טאוב חנוך   מקצועות האלקטרוניקה, מכשור ובקרה  1993-2007   
טבול ברנרד   תורת החשמל, ויסות ובקרה ומערכות בקרה  1971-1972   
טוביס אלון   מתקני קרור  1976-1977   
טודה סורין   מתמטיקה  1986   
טוהר ב.   מתמטיקה ופיזיקה  1952   
טולדנו אברהם   הנחיית פרוייקטים ופרטי בניין  1980-1984   
טומין-דריו רוברטו   מכניקה וחרטות  1977-1978   
טומריאן ניקזאד   מתמטיקה ופיזיקה  1981   
טורי יעקב   מקצועות העברית,   1938-1961  סגן מנהל ומ"מ ביה"ס 
טורם פנחס   מדריך גדנ"ע  1965-1966   
טורציקי משה   דווח טכני  1971-1972   
טורציקי ש.   כימיה  1944-1950   
טחנאי רונית   מתמטיקה  1999-2004   
טיבור בראנט   כימיה  1966-1967   
טייכר מיכאל   אלקטרו-אופטיקה  1989-1990   
טילינגר לילי   שרטוט בנין ושרטוט טכני  1965-1971   
טילס יצחק   גיאודזיה  1975   
טימר דב   מכשירנות  1957-1958  ראש המחלקה למכשור ובקרה 
טיקוצקי רחל   הנדסה כימית  1980-1981   
טל דני   הנחיית פרוייקטים ומעבדה למדידות  1970-1971   
טנא גיל   מדעי המחשב  1984-1986   
טנא זיו   ספרות והסטוריה  1985-1986   
טנדלר צבי   פרקי מכונות והנחיית פרוייקטים  1972-1973   
טנדלר רות   הסטוריה  1969-1970   
טננבאום יצחק   מכשור ובקרה ועבודה מעשית  1977   
טננבאום מיכאל   שרטוט אדריכלי  1974-1975   
טנקוס משה   כימיה  1964-1965   
טנקוס שמואל   נביגציה ורישום מפות  1942-1948   
טסטליצקי מארק   מדעי המחשב  1998-2000   
טסלר רונית   חינוך גופני  1981-1982   
טרוים דב   תכנון הנדסי  1970-1971   
טריגר דוד   מדריך במחלקת רדיו  1944-1945   
טרקישר מיכאל   תורת הקרור, מתקני קרור ותרמודינמיקה  1970-1971   
טרקל עדה   ספרות והסטוריה  1962-1963   
יאיר אלכסנדר (ד"ר)   הנחיית פרוייקטים  1987-1994   
יאקרסון מרינה   מחשבים  1993-1995   
יבורסקי מארק   תורת המחשבים ורכוז פרוייקטים  1971-1979  ראש המעבדה הספרתית 
יבלנובסקי לאון   מתקני חשמל  1971   
יבנאי אמוץ   מערכות הידראוליות  1970-1971   
יבניאלי יוסף   הנהלת בניין  1971-1977   
יגרמן חנוך   חמרי בניין  1965   
ידידיה דורית   מחשבים  1987-1988   
ידידיה מנחם   טכנולוגיה  1951-1953   
יהב חיים   פיקוד ובקרה  1984-2002   
יהב טלי   לשון  1997-1998   
יובל ישראל   קליטה ושידור  1971-1972   
יוגב יעקב   של"ח  1982-1992   
יודובסקי יוסף   קרור  1979-1987   
יודקוביץ' אלכסנדר   מתמטיקה  1962-1966   
יוהן אולגה   כימיה  1971-1990   
יוסף פנחס   אלקטרוניקה ווסת ובקרה  1970-1972   
יופה אירינה   מתמטיקה  1992   
יחיאל ג'אן   שרטוט, טכנולוגיה ותכון  1967-1968   
ייטיב יצחק   פיזיקה  1956-1957   
יכין מ.   כימיה  1960   
יכנין סימונה   טכנולוגיית בניה, מערכות בנין והנחיית פרוייקטים  1991-1995   
ילין מאיר   מדריך בבתי המלאכה  1943-1948   
ימה צבי   תרגול חשמל  1971   
ימיני יהושע   מקצועות העברית  1950-1954   
יניב יוסף   מתמטיקה  1986-1987   
יניב דפנה   כימיה מכשירית, מעבדה לכימיה מכשירית  1979-1982   
ינקו שמואל   תהליכי יצור, מעבדה לFMS, מעבדה למדידות ותיכון  1974-1995   
יסיף יחיאל   מעבדה במעבדה לאלקטרוניקה, מעבדה למחשוב ובקרה ב'....  1993-1995   
יעקבי מאיר   חנוך גופני  1971-1972   
יעקבי משה   מורה מקצועי בבתי המלאכה  1960-1987   
יעקבי-שריר לאה   אמנויות  1981-1982   
יעקבץ חנן   סטטיקה  1973   
יעקובינסקי איתן   אלקטרוניקה  1977-1979   
יפה אברהם   תורת החשמל, בקרה ספרתית  1977   
יפה ענת   מעבדת מחשבים ומיקרו  1994-1997   
יצחק אלחנן   אלקטרוניקה ומיקרו מעבדים  1983-1990   
יצחק ירון   כימיה תעשיתית, חשובים כימיים  1970-1972   
יצחק מאיר   אומנויות טכניות מודלים  1979-1980   
יצחק רחמים   מעבדות בקרה ספרתיות,טכניקות לפיקוד, רובוטיקה..  1988-1989   
יצחק - אישך חיים   מעבדה לעבודות חשמל, הוראת הפיסיקה.  1985-1987   
ירום אילן   מכונות חשמל  1971-1973   
ירון אליעזר   חשמל, פקוד ובקרה, קרור, מעבדות  1965-1987   
ירון ידידה   מחשבים  1995-1997   
ירוסלבסקי ארקדי   מעבדת מסופים, מבוא למחשבים  1987-1988   
ירושלמי שמואל   אתות  1941-1944   
ירחמיאל מרצל   מתמטיקה ופיסיקה  1975-1976   
ירניצקי חיים   כימיה אינסטרומנטלית  1971   
ירניצקי ישעיהו (פרופ')   מכונות  1966   
ישכיל דב   מדריך בעבודה קבועה בפנימיה של ביה"ס הימי  1951   
ישפה אמנון   מתמטיקה  1972   
ישראל יחזקאל   מנחה לפרויקט - הנדסאי כימיה  1973   
ישראל מרדכי   וסות ובקרה  1973   
ישראל רחל   אנגלית  1979   
כבודי יצחק   יסודות השרטוט, פרקי מכונות  1985-1986   
כבירי אברהם   מעבדה לתהליכי עיבוד, יצור, AUTOCAD  1964-1997   
כהן חיים   עקרונות הבזק  1975   
כהן רפאל   פיסיקה, כימיה, חנוך  1967-1969   
כהן שמעון   סדנא למכונות, ריתוך, תורת העיבוד וטכנולוגיה  1977-1991   
כהן רפאל   מתמטיקה ופיסיקה  1959   
כהן רות   מערכות דימוי, תוכן לוגי, אלקטרוניקה ומעבדות אלקטרוניות  1984-1986   
כהן צבי   אלקטרוניקה  1974   
כהן נלי   גיאוגרפיה והסטוריה  1978-1980   
כהן ליליאן   אנגלית  1978-1980   
כהן דוד   טלויזיה  1975   
כהן דוד   הידראוליקה, תרמודינמיקה  1970-1971   
כהן דגנית   עברית  1995   
כהן גדעון   עבודה מעשית, פרקי מכונות, יסודות השרטוט  1960-1987   
כהן אבירם   תורת החשמל  1986   
כהן גד   ספרות  1955-1958   
כהן רפאל   פיסיקה  1964  מרכז המגמה לאלקטרוניקה 
כהן אמנון   מתמטיקה ופיסיקה  1960-1975   
כהן ז'אק   מתמטיקה  1975-2004   
כהנא אלה   כימיה  1960   
כהנא דן   אדריכלות  1971   
כהנא מירי   עברית  1971-2006  ראש חטיבה, מרכזת לימודי העברית,מרכזת חברתית 
כהנוב יורם   מכונות  1967-1978  ראש מחלקת מכונות 
כוחיי קובי   הנחית פרויקטים  1990-1992   
כוכבי ברוך   טכני + הוראה - מחשבים  1989-1990   
כוכבי יעקב   גאוגרפיה, היסטוריה  1970-1973  ראש חטיבה 
כסליו אברהם   תורת החשמל  1992   
כספי נח   מקצועות האלקטרוניקה  1970-1972   
כספי עמירם   הנחית פרויקטים  1974   
כספי שמאי   מכניקה טכנית  1971   
כספי יצחק   מגמת קרור - הנדסת חם  1972-1975   
כספי אהוד   מכונאות  1969   
כספי בתיה   עברית, תנ"ך  1963-1975   
כפיר אדי   הנחית פרויקטים, אלקטרוניקה תעשיתית  1974-1977   
כפיר אהרון   מדריך של"ח  1978   
כפיר אריאלה   היסטוריה  1969-1998  ראש חטיבה, מרכזת לימודי ההיסטוריה 
כפיר רן   תורת הדפקים, אלקטרוניקה, מעבדה לאלקטרוניקה ועבודה מעשית  1976   
כץ מרים   כימיה  1966-1975   
כץ צבי   חשמל, אלקטרוניקה, מעבדה לאלקטרוניקה  1973   
כץ פאול   מתמטיקה, פיסיקה וחינוך  1960   
כץ עירית   מקצועות אלקטרוניקה  1988-1990   
כץ גיל   הנדסה כימית, הנחית פרויקט  1979-1980   
כץ מתתיהו   חמרים פלסטיים  1976-1978   
כץ צבי   מכונות  1969   
כץ משה   הנדסת מזון, טכנולוגיה של מזון  1989-1990   
כץ מינה   כימיה  1986-1986   
כץ יורם   תורת החשמל, לוגיקה ואלקטרוניקה  1982-1984   
כץ דן   תכנון, הנחית פרויקט גמר  1973-1976   
כץ גיל   הנדסה כימית - מעבדה  1971   
כץ בוריס   הנחיית פרויקטים מגמת חשמל  1994   
כץ אשר   פיסיקה, מעבדה לפיסיקה  1989-1990   
כץ הדסה   היסטוריה  1978-1979   
כץ מירה   שרטוט אדריכלי,פרטי בנין,הנדסה תאורית  1975-1977   
כרמון יוסף   מזוג אויר  1973   
כרמי אילן   אלקטרוניקה  1982-1985   
כרמי אליעזר   תורת הבניה  1975   
כרמל דוד   נהול אתר- מחלקת בניה  1956-1988   
כרמלי נחום   תורת הבניה  1971   
לב רחל   חינוך גופני  1978   
לב דן   סדנאות מוסך, עבודה מעשית  1972-1980   
לב-ארי חנוך   תורת הרשת  1976-1977   
לבון אברהם   שרטוט טכני  1967   
לביא משה   עבודה מעשית, פרויקטים  1958-1987   
לביוש אברהם   עברית, תנ"ך וספרות עברית  1960   
לבין יורם   הנדסה כימית  1982   
לבך יוחנן   מקצועות השרטוט  1945-1946   
לבן אדוארד   הנחית פרויקט  71-72,1981   
לבנברג אפרים   תרגול-גיאודזיה  1977-1978   
לבנה גיורא   הנע חשמלי, חשמל  1975   
לבנטל יוסף (ד"ר)   מקצועות האלקטרוניקה  1994-2007   
לבני מירה   שרטוט אדריכלי במגמה לבניה  1975-1979   
לבני אבינעם   גיאומטריה תיאורית  1968   
לבנת אהוד   מעבדת פיתוח באלקטרוניקה  1980-1983   
לבקוב יואל   בקרה  1975   
לדלסקי אשר   הנדסת מכונות - טכנאים  1971   
להב מרדכי   מנחה פרויקטים בהנדסה כימית  1957-1973   
לודואיגזון יונה   הנהלת בניין  1970   
לוז שלום   שרטוט  1975   
לוי מיכאל   חשמל  1968   
לוי נעמי   טכנולגיה של מזון והנחיית פרוייקטים  1978   
לוי ניסים   תרגול גיאודזיה  1977-1979   
לוי מרדכי   פיקוד ובקרה  1999-2001   
לוי מרדכי   מקצועות האלקטרוניקה  1979-1980   
לוי מיכאל   מתמטיקה, פיסיקה וחשמל  1961-1962   
לוי יהושע   לימד בכתות ג' ד'  1958   
לוי יהודית   תנ"ך ועברית  1970-2000  מרכזת לימודי התנ"ך 
לוי הנרי   טכנולוגיה  1970-1971   
לוי הנרי   טכנולוגיה, חוזק ופרקי מכונות  1958-1959   
לוי מנחם   מתמטיקה ופיסיקה  1957-1958   
לויט א.   מדריך  1936-1940  אחראי על בית המלאכה לתיקון מכוניות 
לויטנוס מאיר   בטיחות  1973-1975   
לויטץ ויקטור   מדעי המחשב ואלקטרוניקה  1973-2001   
לוין צבי   מיתוג ובקרה, בניות אלקטרוניות  1983-1984   
לוין אסתר   מעבדה לאלקטרוניקה  1980-1981   
לוין דוד   מדריך למסגרות  1950-1952   
לוין יהודית   כימיה  1973-1975   
לוין מריקה   מתמטיקה  1990   
לוין תומס   אנגלית טכנית  1991-1992   
לוין נתן   פיזיקה  1964-1988  מרכז לימודי הפיסיקה 
לוין (פלד) רחל   מעבדה לפיתוח ותח"ש  1990-1993   
לוינגר יוסף   הסטוריה  1978   
לוינגר מנחם   מכונות חשמל ומערכות הינע חשמלי  1986-1987   
לוינזון צדוק   מדריך  1934-1950   
לוינשטיין מרים   מכניקה הנדסית ויסודות השרטוט  1969-1995   
לונדון אהוד   יסודות השרטוט הטכני, פרקי מכונות  1961-1981  אחראי מערכת השעות 
לונדון ויזי   מתמטיקה  1960-1962   
לונדון עקיבא   מתמטיקה, פיסיקה  1953   
לוסקי דניאל   תעשיה וניהול - עקרונות השיווק  1992-1993   
לופו שאול   מאמן ספורט של נבחרת הכדורסל של ביה"ס  1982   
לוציאנו נחום   אנגלית  1966-1977   
לוצקי יעקב   מתמטיקה  1995-1996   
לוריא רות   חינוך גופני  1989-2006   
לזר אהרון   היסטוריה  1994   
לזר אוגניה   היסטוריה  1973   
לזר יעקב   מדריך של"ח (גדנ"ע)  1973-1976   
לזרוביץ חנה   תנ"ך  1980-1981   
לחמן מיכאל   מדריך וטכנאי אלקטרוניקה  1960   
לטה מיכה   שרטוט  1954   
לטנר לאה   מתמטיקה, פיסיקה  1971-1973   
לטריס ברנרד   שרטוט  1972-1973   
ליאונידוב אלה   אנגלית  1992-1996   
ליאונידיס ראובן   מעבדה לחשמל  1987   
ליאן נירה   עברית  1969   
ליבוב טטיאנה   אומנויות טכניות, טכנולוגיה  1991   
ליבך יוחנן   שרטוט  1945-1946   
ליבמן אבישי   מדריך במעבדה לכימיה  1970-1971   
ליבמן דניאלה   לימודי כימיה וביולוגיה  1972-1983   
ליבמן היינריך   פיסיקה, טכנולוגיה, שרטוט  1952-1954   
ליבמן יעקב   חשמל, אלקטרוניקה  1971   
ליבנה גיורא   הנחית פרויקטים במגמת מע' הס' פקוד ובקרה  1995   
ליבנה חנן   גיאודזיה  1973   
ליבשיץ מיכאל   מתמטיקה  1993  מרכז שעורי עזר לעולים חדשים 
ליהמן קורט     1937-1947  מדריך ראשי במחלקה 
ליטני שי   שרטוט טכני מתקדם, פיסיקה  1986-1987   
לייבל ג'אן   חשמל,אלקט', מכניקה של מתח גבוה, מכ' כח וע'  1980   
לייטמן אברהם   מעבדה לכימיה מכשירית  1973   
לייטנר אורי   חשמל  1964   
לייכטר שרית   ביוכימיה  1975   
לייכטר יעקב   הנדסה כימית  1971-1976   
ליכטנשטיין צבי (ד"ר)     1946  עזרה להנהלה, ארגון בחינות הגמר, תפ' חנוכיים 
לילנפלד לוטה   אנגלית  1966-1971   
לין ישראל (פרופ')   הנחיית פרויקטים - הנדסאי כימיה  1974-1980   
ליעוז משה   מתמטיקה ופיסיקה  1966-1974   
ליפוביץ אברהם   הנדסת כימיה  1986   
ליפשיץ אדווין   אנגלית  1965-1966   
ליפשיץ גד   חוזק ותרמודינמיקה  1971   
ליפשיץ דוד נסטיבן   הנחיית פרוייקטים בכימיה  1970   
לירון מרינה   מדעי המחשב  1992-2006   
לירון אמיר   חשמל ואלקטרוניקה  1984-1985   
לירון יורם   מקצועות טכנולוגיים  1969   
למברגר אוריאל   אלקטרוניקה  1978-1979   
למבריקוב בוריס   פיזיקה  1997-1998   
לנגה דני   אלקטרוניקה ספרתית  1989-1990   
לנדסברג ר. (פרופ')   קרור ומזוג אויר  1958   
לנץ גדי   מעבדת פיתוח  1986-1988   
לנץ סיגל   מבוא לתוכנה ומעבדת מסופים  1987-1989   
לסלו טומה-ניקולה   מתח גבוה  1981   
לרנר גלינה   חינוך גופני  1995   
לרנר משה   טכנולוגיה, חוזק ותרמודינמיקה  1970-1971   
לשם חיים   מודלים - אומניות טכניות  1979-1980   
מאור שרה   חישוב סטטי  1986-1987   
מאיר דוד   הנחיית פרוייקטים  1973-1974   
מאיר גד   אלקטרוניקה ומחשבים  1987-1990   
מאירי בלה   הנחיית פרוייקטים  2000-2001   
מאירי שלמה   מתמטיקה ופיסיקה  1952-1953   
מאירסון יצחק   תיכנות מחשבים  1981   
מאסטרו פנינה   חינוך גופני  1980-1982   
מארק נתן (פרופ')   מקצועות העברית  1966-1967   
מבל עירן   שרטוט אדריכלי ופרטי בניין  1977   
מגורי-כהן שלמה   שרטוט אדריכלי ועיבוד תוכניות  1972-1973   
מגן בועז   מערכות מיקרו-מחשבים  1992   
מגר זאב   חישובים כימיים ומזון  1973   
מדג'ר לאון (פרופ')   מתח גבוה, מתקני חשמל  1971-1981   
מדויד מרדכי   מקצועות ראליים  1948-1949   
מדליון רות   עברית ותנ"ך  1977-1979   
מהלר מיכל   מתמטיקה  1975-1981   
מוחה מרדכי   מדעי המחשב  1989-1991   
מולר חנן   מיקרו-מחשבים ומעבדת מיקרו  1991   
מונה-לבנה אודליה   הסטוריה  1998-2005   
מונק ריכרד   מדריך בבית המלאכה לעץ  1935-1940   
מוצ'ניק יוליה   כימיה  1975   
מוצ'ניק סבטלנה (ד"ר)   רוסית  2003-2006   
מור אביגדור   מדידות חשמל  1977-1978   
מור ברוך   מיתוג ומערכות ספרתיות  1990   
מור ויויאן   אנגלית  2002-2005   
מור נפתלי   כימיה  1953   
מושל אברהם   תנ"ך ולימודי יהדות  1963-1964   
מושקוביץ קלמן     1972  מפקד מחנה לתלמידים (גדנ"ע) 
מזור יצחק   תורת האלקטרוניקה, הנחיית פרויקטים  1972-1982   
מזרחי חי   לשון  1997-1998   
מזרחי סילביה   הנחיית פרויקטים - כימיה  1986   
מזרחי שמעון   חשמל, טכנולוגיה של מזון  1972-1973   
מחלב שלמה   מבנה המחשב  1984   
מחליס גדעון   מעבדת מחשבים ומיקרו  1993-1994   
מטלון גילה   עברית - תלמידים דרוזים  1976   
מטלון מנשה   הנחית פרויקטים  1965-1966   
מטר ירון   תורת החומרים, הנדסת תעשיה  1976-1979   
מיוחס גיורא   הנחיית פרויקט  1971   
מייטיס יוסף   שרטוט ותכנון, תורת השבוב, תורת הייצור  1976-1977   
מייסטר יצחק   שרטוט  1971   
מייצנר ישראל   מדריך גדנ"ע  1973   
מיכאלי יעקב   אלקטרוניקה ומערכות חשמל  1973   
מיכאלי מירה   שרטוט, אדריכלות, חומרי בנין  1973-1976   
מיכאלי יעקב   תורת החשמל ואלקטרוניקה  1973-1974   
מיכאלי דן   גיאודזיה  1979-1987   
מיכאלי איתן   שרטוט ותכנון, חוזק חומרים ופרקי מכונות  1979   
מיכאלי מיכאל   מדריך לנגרות והדרכה בבנית סירות  1941   
מילוא יהודה   הסטוריה  1981-1988  ראש חטיבה 
מילונסקי מרינה   אנגלית  1992   
מילכטיך גיטה   מתמטיקה  1964-1965   
מילץ יוסף   תהליכים תעשיתיים,חומרים פלסטיים  1971-1976   
מילר אלי   אלקטרוניקה ומחשבים  1988-1989   
מילר דוריתיאה   אנגלית  1963-1975   
מינס יצחק   בטיחות  1985-1978   
מינסטר ישעיהו   אלקטרוניקה ומעבדה לאלקטרוניקה  1973   
מינץ מובשה   הוראה: קרור ומיזוג  1976-1987   
מינקובץ שמואל   מעבדה לאלקטרוניקה  1969   
מיקה יובל   אלקטרוניקה ומחשבים  1986-1989   
מירון מירה   חינוך גופני  1968   
מירון יהודה   מדריך למסגרות ומורה לאנגלית  1951-1958   
מירקין לודמילה   שרטוט ותכנון  1974   
מישקין אליעזר   אלקטרו-טכניקה  1953   
מלונק דב   חשמל-טרוניקה  1981   
מלי בנימין   מדעי המחשב  1989-1991   
מלינה גדעון   פיזיקה  2005-2006   
מלכה בתיה   הסטוריה  1992-1993   
מלכין יצחק   מכשירים ותורת המדידה  1976-1977   
מלמד אליעזר   מקצועות האלקטרוניקה  1990-1992   
מלמד עמנואל   מתמטיקה  1980-1982   
מלצר פנינה (ד"ר)   כימיה  1972-1976  ראש המחלקה לכימיה 
מלצר אשר   אלקטרוניקה ומערכות אלקטרוניקה  1979-1980   
מלשה עאדל   פיזיקה  1987-1990   
ממלסדורף אליאנורה   אנגלית  1953-1957   
ממן אדוארד עמנואל   מדריך מכונות  1952-1953   
מנגובי סמי   מערכות בקרה, ויסות ובקרה  1974-1975   
מנדלבאום אשר   כימיה  1966   
מנדלביץ' חואן   אלקטרוניקה  2001   
מנהיים מרדכי   חשמל  1952-1970   
מנור אלי   פיזיקה  1990-1991   
מנור עודד   כלכלה  1977-1978   
מנור שלמה   אלקטרוניקה, פקוד ספרתי ותורת החשמל  1975-1976   
מנחמי צבי   חינוך גופני  1953-1954   
מנסור משה   אלקטרוניקה  1967-1968   
מנקר אוהד   מערכות הספק ופיקוד ובקרה והנחיית פרוייקטים  1999-2005   
מסין מיכאל   תעשייה וניהול  1991-1992   
מעוז יוסף   מקצועות העברית  1951-1952   
מעיין יואב   מדריך של"ח  1987   
מץ דליה   מקצועות הבנייה ותעשייה וניהול  1976-2003   
מרבך אברהם   מדריך בחרטות  1940-1969   
מרדיקס אסתר   גיאוגרפיה  1973-1974   
מרום יעקב   מדריך עוזר לעבודה מעשית בנמל  1949-1950   
מרום ישעיהו   מעבדת אלקטרוניקה  1979   
מרון זלי   פיסיקה  1990-2006  ראש חטיבה ומרכז הוראת הפיסיקה 
מר-חיים אליעזר   גיאודזיה  1975-1976   
מרטון אילנה   מתמטיקה  1987   
מרטון יונה   מעבדת תוכנה - בייסיק  1984-1986   
מרלין פיליפ   תורת הדפקים  1972-1973   
מרמור גדליה   כימיה  1955-1956   
מרמלשטיין יהודית   מתמטיקה  1983-1996   
מרקוביץ' שלמה   עבודות חשמל ומכניקה  1988-1989   
מרקוסון טליה   תכון ותכנון  1982-1984   
מרקוש אריה   מדריך בבתי המלאכה  1953-1954   
מרקל אריה (ד"ר)   מתמטיקה  1943-1945   
משה אברהם   מדריך חינוכי  1949-1950   
משיח שם-טוב   אקוסטיקה  1973-1977   
משעל נירה   מתמטיקה  1996-1997   
נאוה דוד   מחשבים  1978-1979   
נאוטרה אלי   מתקני חשמל  1971-1972   
נאות יהודה (פרופ')   מקצועות החשמל  1937-1960   
נבו אניה   הסטוריה  1977-2006   
נגל חיים   כלכלת בניין  1972-1975   
נגר יצחק   הנדסה כימית, הנחיית פרוייקטים ובקרה  1975-1976   
נגרין מיכאל   טכניקות בקרה  1988   
נדאף יחיאל   בקרה ספרתית ומעבדה ל FMS  1995-2004   
נדיר משה   אנגלית טכנית  1985-1986   
נדן שמשון   מחנה גיאודזיה  1974-1975   
נהרי סלע   מערכות מים  1973-1974   
נודלמן לריסה   אנגלית טכנית  1972-1973   
נודלמן משה   מקצועות האלקטרוניקה והנחית פרויקטים  1990-2006  ראש המחלקה לאלקטרוניקה 
נוה יהודית   עברית  1970-1980   
נוי אבי   הנחיית פרוייקטים  1991-1992   
נויבירט יעקב   חשמל ואלקטרוניקה  1968-1969   
נוימן יצחק   פקוד ובקרה ומעבדה במעבדת הספק  1963-2000  מרכז מקצועי במחלקה לחשמל 
נוימן תמר   אנגלית טכנית  1978-1979   
נוימן מיכאל   שרטוט  1941-1945   
נוימן אביבה   מתמטיקה ופיסיקה  1980   
נוימן רון   אלקטרוניקה ספרתית  1987-1988   
נוימן בתיה   הסטוריה  1970   
נוף רינה   עברית  1968-2005  מרכזת לימודי העברית 
נוריאל יוסף   ניהול שווק  1994-1995   
נורמן יעקב   טכנולוגיה, מתמטיקה   1963-1971   
נזר צבי   אלקטרוניקה  1971-1979   
נח ז'ק אדריאן   מעבדה לאלקטרוניקה  1981-1982   
נחמוביץ' סעדיה   אלקטרומכניקה  1955-1983   
נחמולי יוסף   טכנולוגיה של מזון  1971-1972   
ניב אליהו   מתמטיקה  1964-1999   
נינברג מרדכי   מעבדה לאלקטרוניקה  1978-1980   
ניסימוב רויטל   תעשייה וניהול  2004   
ניסן אלי   הנחיית פרוייקטים  1974-1975   
ניסר ראובן   שפת מחשב  1982-1983   
ניצן ניצה   עברית  1972   
ניקולא קלוד   אלקטרוטכניקה  1971   
ניר אמנון   טכנולוגיה  1970-1971   
ניר דליה   עברית  1981-1987   
ניראל חיים   תנ"ך והיסטוריה  1969-1971   
נמר משה   הנחיית פרוייקטים  1987-1988   
נמרוד לאה   אדיאולוגיה חינוכית  1988   
נסל אליעזר   טכנולוגיה, עיצוב שבבי ותיכון  1967-1970  ראש המחלקה למכונות 
נפתלי אבנר   הנחיית פרוייקטים  1996-1997   
נצר גלית   מעבדת מחשבים  1987-1990   
נרקיס נאווה (ד"ר)   הנחיית פרוייקטים הנדסאי כימיה  1973   
נרקיס יהלי   פרקי מכונות  1970-1971   
נרקיס משה   הנדסת כימיה  1967   
נשגב שלמה   תנאי סביבה  1972-1973   
נתן בנימין   תרמודינמיקה  1979-1980   
נתנזון אפרים   תנ"ך, עברית והסטוריה  1955-1963   
נתנזון לורל   אנגלית  1986-1987   
סבג שמואל   חשמל רכב, אלקטרוניקה ותורת החשמל  1979-1986   
סגל קורינה   תורת הבנייה, שרטוט בניין וחישוב כמויות  1987-1989   
סגל רודיקה   סטטיסטיקה ובקרת איכות  1992-1994   
סגל נחמה   מעבדה לכימיה  1972-1973   
סגל יהושע   הנדסה תעשייתית  1979-1981   
סגל זאב   חינוך גופני  1951-1953   
סגל ורנר   מדריך למסגרות ולמכונות  1955-1957   
סגל תיאודור   חמרי בנייה, שרטוט טכני והנדסה תיאורית  1961-1979   
סגל ברוך   טכנולוגיה ושרטוט, מתמטיקה ופיזיקה  1951-1952   
סגל בניהו   שרטוט טכני  1951-1984  מרכז לימודי השרטוט 
סגל חיים   שרטוט טכני מתקדם  1986   
סובר רענן   מעבדת חשמל ואלקטרוניקה  1987   
סודקובר אהוד   כימיה  1990   
סוחניה לואיזה   מעבדת פיתוח ותח"ש, תורת הרשת ומתמטיקה  1982-1999   
סוטו אריק   אנגלית  1963-1972   
סויסה תקווה   מעבדה לחשמל, אלקטרוניקה ומיתוג  1987-1989   
סולומון מאיר   הידראוליקה והנחיית פרוייקטים  1974-1977   
סוסנובסקי דב   הנחיית פרוייקטים ויסודות התיכון  1971-1974   
סוסנובסקי סילבינה   הנחיית פרוייקטים  1974   
סופר חיים   אנגלית  1950-1951   
סוצקובר משה   חשמל  1960-1961   
סוקולוב אפרת   ספרות, תנ"ך ולשון  1966-1968   
סוקל ישעיהו   תורת הבנייה ותכנון הנדסי  1972-1973   
סורוקה יוסף   ויסות ובקרה  1974   
סורוקה אריה   הנדסת מכונות  1972-1978   
סורפין ברכה   ספרות ומקרא  1963-1964   
סטול-קינר יבגני   מדעי המחשב  1995-1997   
סטולר יעקב   ארכיטקטורה  1965   
סטולרו ישראל   מעבדה לאלקטרוניקה  1983-1984   
סטולרו מאיר   מדידות  1972-1973   
סטפנסקי בוריס   הנחיית פרוייקטים  1992-1996   
סטרוביסקי צבי   מדריך נפחות  1943-1947   
סטרול אדם   פיסיקה, תורת החשמל  1985-1986   
סטרולו דב   גיאודזיה  1978-1979   
סטרונביץ' חיים   חוזק מכונות, מכניקה טכנית, הנחיית פרוייקטים  1979-2005  ראש המחלקה למכונות ולתיב"מ 
סטריהן קלריס   מעבדה לכימיה  1979-1980   
סיטון רפאל   מורה למסגרות בבתי-המלאכה  1963-1964   
סיידר מנחם   מתמטיקה  1960   
סימה ליאור   מעבדה למכונות חשמל  1987-1988   
סימון יצחק   מדריך בחשמלאות  1953   
סימון מרטין   מורה למעבדה ולעבודה מעשית  1977-1978   
סימונזון אדם   עברית ואנגלית  1947-1948   
סיס דונלד   אנגלית וחנוך גופני  1965-1966   
סירה פליקס   פיסיקה , מתמטיקה, תורת החשמל  1991-2007  מרכז מקצוע הפיזיקה ואחראי למעבדת פיזיקה 
סישנקו גנדי   חנוך גופני  1992   
סלבין שמעון   עבודה מעשית מגמת קרור+עבודה טכנית  1976   
סלבקין מיכאל   תהליכים מיוחדים במסגרות למכונאות רכב  1973   
סלומון יוסף   הנחיית פרויקט  1973   
סלומון קלונימוס   מקצועות הטכנולוגיים  1944-1979   
סלומקה דוד   מעבדה  1975   
סלוצקי דן   מורה במחלקה לרכב  1971-1994   
סלוצקי אשר   רכב חשמל, ומכונות חשמל  1981   
סלמנסון מילטון   אנגלית  1946-1957   
סלע דורון   גיאודזיה  1998-1999   
סלע מאיר   מתמטיקה ופיסיקה  1964   
סלפטר חיה   שעורי עזר  1965-1986   
סמואל מרים   מעבדה לאלקטרוניקה  1985-1987   
סמואל נעמי   היסטוריה  1966-1998  מרכזת לימודי ההיסטוריה 
סמואלי (שרבן) ז'אן   חשמל  1965-1985   
סמיד יעקב   חשמל  1960   
סמל גד   עבודה מעשית  1976   
סנדלר בנימין   אלקטרוניקה כללית  1954-1956   
סנה שמעון   עברית  1990-1991   
סנש איתן   מעבדה לאלקטרוניקה  1972-1973   
סער דוד   מקצועות האלקטרוניקה  1973-1981   
ספיר אייל   מעבדה לאלקטרוניקה  1972   
ספיר בן-ציון   תורת החשמל  1969-1970   
ספקטור ילנה   עבודות חשמל, אלקטרוניקה ומיתוג  1991-2005   
ספרן רעיה   תנ"ך  1966-1999  סגן מנהל להוראה 
סרוקה יוסף   ויסות ובקרה  1970-1971   
סרפימוב נסטור   מעבדה לחומרים ותהליכים והנחיית פרוייקטים  1987-2006   
סתת עופר   מקצועות האלקטרוניקה  1983-1997   
עביד בסאם   המרת אנרגיה  2005-2006   
עברון יהודה   כלכלה והנהלת חשבונות  1971-1972   
עוזרי אלי   כימיה ומתמטיקה  1970-1971   
עומרי זוהייר   הנדסת יצור ותפ"י  1994-1995   
עזרן אשר   מעבדה  1969-1970   
עטול דוד   מחשבים  1983-1984   
עטר עמיר   מקצועות הכימיה  1970-1971   
עיני נועם   מקצועות המכונות והרכב  1979-2007  מרכז לימודי מכונות 
עינת אליעזר   מעבדה הידראוליות, הידראוליקה  1972   
עמאר מרצדס   מעבדה לפיסיקה  1973   
עמיחי עודד (ד"ר)   מחשבים  1971-1974   
עמיקם יעקב   הסטוריה  1973-1974   
עמיר חוה   אנגלית  1978-2002  מרכזת החינוך החברתי 
עמירם עמיר   הנחיית פרויקטים  1978-1980   
עמית דוד   אלקטרוניקה  1989-1990   
עמית רבקה   יועצת  1970   
עמלן אהרן   מדריך ברתוך אוטגני וחשמלי  1954-1956   
עמר דוב   הנדסת תעשיה וניהול  2000   
ענבר עמוס   גיאודזיה  1976-1977   
ענבר דליה   עברית  1973-1992  ראש חטיבה, מרכזת לימודי עברית 
ענבר דן   מאמן נבחרת כדורסל של ביה"ס  1982   
עציון איתמר   סטטיקה, תורת הבניה, ושטוט בנין  1966-1968   
עציון גיל   מתמטיקה  1986-1987   
עצמון יוסף   תקשורת  1974   
עקנין יעקב   חשמל  1975-1976   
עראי רחמים   מנחה לפרויקט הנדסאי כימיה  1974   
ערד גדעון   עבוד שבבי,מדידות,עבודה מעשית,הדרכה  1965-1979   
ערד שי   בנין  1971   
פאוקר יגאל   הנחיית פרוייקטים  1980   
פאוקר שלמה   תיכון, מדחסים וטורבינות  1967-1978   
פאר חיים   הנחיית פרוייקטים  1997-1998   
פאר טליה   מקצועות הכימיה  1968-1990   
פאר אהרון   מעבדה לאלקטרוניקה  1975-1981   
פארן שמחה   תורת הייצור ועיצוב בלתי שבבי  1986-1987   
פדידה דורית   תנ"ך  1998   
פדר מרדכי   מערכות אלקטרוניקה, מיתוג ומיקרו  1983-1984   
פובולוצקי יוליה   קידום למידה - עולים חדשים  1994-1995   
פוגל אווה   אנגלית  1982-1983   
פוגל טובה   תנ"ך  1973-1974   
פוגל צבי   כלכלה הנדסית  1995-1996   
פוגלשטיין אריה   אנגלית  1955-1957   
פודולור דוד   אנגלית  1990-1992   
פוטר רותי   אסטרטגיות למידה, אנגלית  1970-2007  יועצת ביה"ס 
פויכטונגר תמר   שעורי עזר  1965-1986   
פוליבודה צבי   תורת החשמל, עבודות חשמל ומתקני חשמל  1979-1980   
פולישוק אלכס   מחשבים  2001-2006   
פולק מירי   פסיכולוגיה  1969   
פולק אילן   מקצועות המחשב, מתמטיקה ופיסיקה  1998   
פולק דלית   בניה ואדריכלות  1994-1996   
פונדק בנימין   עבודה מעשית  1958-1976   
פופילסקי מלכה   מעבדה לכימיה  1973-1982   
פופקו דבורה   בניה ואדריכלות  1967-1969   
פופר זיו   מיתוג ובקרה  1985-1986   
פוקס עוזי   מדריך באוטומכונאות  1952-1956   
פוקס ראובן   מדריך  1951-1952   
פורטוזה גלעד   תרמודינמיקה ופעולות כלכליות בהנדסת כימיה  1965-1966   
פוריה שולמית   אנגלית  1984-1985   
פורמן שלום   הנדסת מכונות, תעשיה וניהול  1994-2006   
פורת אפרים   מעבדה למדידות  1965-1966   
פורת ראובן   שרטוט וטכנולוגיה  1960-1968   
פורת צבי   בניה ואדריכלות  1964-1987   
פורת דב   כימיה  1965-1966   
פז יוסף   חנוך גופני  1976   
פזי נחמה   הנחית פרויקטים בכימיה  1981-1982   
פטל עמנואל   מורה/מדריך טכני  1967-1968   
פיגלר מרדכי   מדריך גדנ"ע  1971-1972   
פיטלסון שמעון   בקרה, יעוץ בקרה לפרויקטים  1978-1984   
פייביש אליעזר   מכונות  1967-1968   
פייביש ויוריקה   פרטי בנין  1979-1990   
פייביש כרמן   אנגלית  1993   
פייביש ליליאנה   מדעי המחשב  1987-1988   
פיין שמואל   שרטוט בנין  1972-1973   
פיין וולף   מכונות, הנע חשמלי, ומקצועות החשמל  1985-1987   
פיינלב מקסים   מקצועות האלקטרוניקה  2003-2004   
פיינשטיין מקסים   מדעי המחשב  1994-1995   
פיירשטיין אייל   חשמל  1985   
פיכמן יהודה   מתמטיקה  1954   
פילוסוף אבינועם   מדריך לרדיו  1955-1956   
פיליבה יעקב   הדרכה בזק  1966-1993   
פינטו רון-משה   עזרה בתחום המחשבים במעבדות הוראה  1998   
פינטל יעקב   אלקטרוניקה  1968-1969   
פינקל זאב   מדריך לנפחות בבית המלאכה של ביה"ס  1961-1962   
פינקלשטיין יעקב   מעבדת פתוח  1988-1989   
פישמן דוד   מדריך במחלקה האלקטרונית  1951-1954   
פישמן סרחיו   מורה לחינוך גופני  1996-1997   
פישר יהודית   חשמל ואלקטרוניקה  1985-1990   
פלאי אליעזר   מעבדה לאלקטרוניקה  1978   
פלג דב   מורה למקצועות הטכנולוגיים  1956-1972  מרכז פדגוגי ואחראי על המשמעת 
פלג מיכה   ביולוגיה, כימיה  1965-1971   
פלג נמרוד   הנחית פויקטים  1991-1996   
פלד רחל   מעבדה לכימיה, מעבדה לביולוגיה, כימיה, חשובים כימיים  1974-1976   
פלד אפרים   מדעי המחשב  1986-1991   
פלד דניאל   מורה לשל"ח  1978-1980   
פלד שלמה   תיכון חלקי מכונות,שרטוט טכני  1971-1975   
פלדי יצחק   מתמטיקה, פיסיקה  1963-1973  רכוז פיסי'קה 
פלדמן ברוך     1963-1971  מ"מ מנהל ביה"ס, ראש המחלקה לטכנאות מכונות 
פלדמן יהודה   מדריך בחרטות  1932-1949   
פלדמן אוגניה   מעבדה בכימיה  1973   
פלדמן אברהם   מעבדה לחשמל, תורת החשמל  1976-1978   
פלדמן אנג'לה   חנוך גופני  1992   
פלור יגאל   מקצועות האלקטרוניקה  1989-1992   
פלורסהיים רפאל   מקצועות הבניה ואדריכלות  1971-1972   
פלט אריאל   אלקטרוניקה  1971   
פלט אריאל   חשמל  1971-1972   
פליישמן בן ציון   מעבדת פיתוח, מחשבים  1989-1990   
פליישמן הלל   הנחית פרויקטים  1994   
פליישר איתן   מדריך גדנ"ע  1972-1973   
פלמון זאב   תקשורת  1984-1985   
פלס יונה   מקצועות האלקטרוניקה  1954-1959   
פלץ שמואל   מדריך למכונות לעבוד מתכת  1956   
פלצקר עובדיה   חשמל ומכונאות ימית  1940-1946   
פניקשוילי מוטי   מדעי המחשב  1989-2007  ראש המחלקה למחשבים 
פסל אברהם   מתמטיקה  1964-1965   
פקלמן אילנה   אנגלית  1969   
פרגר יצחק   מדעי המחשב  1987-1988   
פרודיס מרק   פיסיקה  1965-1966   
פרויליך אדם   מערכות בקרה  1972-1973   
פרוכטר גילה   מתמטיקה  1975-1976   
פרומן סנדר   כימיה אורגנית  1970-1980   
פרומקין חוה   אנגלית  1961-1965   
פרז ג'ורג'ט   עברית   1995   
פרחי דניאל   תכנון הנדסי  1984-1986   
פרחי שאול   אלקטרוניקה  1986-2001   
פרטוש אידה   מדעי המחשב והאלקטרוניקה  1988-1990   
פריד רחל   הסטוריה  1977   
פריד שלמה   מעבדת אלקטרוניקה  1974-1975   
פרידלבסקי אילן   מתקני חשמל  1973-1974   
פרידלנדר רוברט   אנגלית  1971   
פרידלר גדי   מורה למכונאות רכב  1960-1995  מנהל המוסך וראש המחלקה למכונאות רכב 
פרידמן אלכסנדר   הנחית פרויקט  1976-1977   
פרידמן גדעון (פרופ')   מתמטיקה, פיסיקה וכימיה  1949-1963   
פרידמן חיים   כח וחום - הנדסאי מכונות  1970-1971   
פרידמן יוסף   הנדסה תעשיה ובטיחות  1972-1973   
פרידמן מיכאל   עבודה מעשית, מעבדה למדידות  1968-1994  מרכז מקצועי של בתי המלאכה 
פרידמן פליקס   פיסיקה  1972-1973   
פרידר יעקב   מדריך למכונות  1958   
פרייברג חנן   מקצועות הטלפון והטלגרף  1970-1971  מרכז מגמת בזק  
פרייליך רחל   תנ"ך והיסטוריה  1976-2007  רכוז הוראת תנ"ך 
פריימן נח   מורה לאלקטרוניקה  1962-1963   
פריץ פרדי   תקשורת  1983   
פריש מאיר   מדעי המחשב  1996-1997  ראש המחלקה למחשבים 
פרל אהרון   שרטוט, פרקי מכונות  1966-1968   
פרלה שלמה   אנגלית  1979   
פרלמוטר אברהם   גיאודזיה  1969-1979   
פרלמן מרים   אנגלית  1983-1984   
פרנט מיכאל   חשמל ואלקטרוניקה  1979-1980   
פרנסיס רוזה (ד"ר)   בניה ואדריכלות  1986-2001   
פרנק ישראל   הידראוליקה  1979   
פרנק עמוס   מכשור ובקרה  1961-1996   
פרנק שלמה   מכונות - ביה"ס הימי  1940-1947   
פרנקי אייל   אלקטרוניקה  1982-1984   
פרנקל מתי   חשמל  1981-1982   
פרסמן אשר   אלקטרוניקה  1979-1986   
פרץ יצחק   מדעי המחשב  1991-1993   
פרץ עמנואל   תכנות מחשבים, מתמטיקה  1971-1975   
פרקש עליזה   טכנולוגיה של מזון  1984-1987   
פרקש אמיל   חנוך גופני  1959-1988  מרכז החנוך הגופני 
פרת לאה   עברית  1991-1992   
פשוט דוד   מתקני חשמל  1977-1979   
פשר שמואל   עבודה מעשית  1971-1976   
פשרנקר חיים   מדריך בבתי המלאכה  1952-1953   
צדר עודד   אנגלית  2001-2005   
צודיקוב אלכסנדר   חשמל, ומחשוב ובקרה  1996-1997   
צודירו סימון   מורה מקצועי למקצועות הרתוך  1963-1964   
צולינגר חנה   עברית ותנ"ך  1976-1978   
צוקרברגר אדריאן   מערכות אלקטרוניות  1986   
צוקרמן אריה   מתמטיקה  1966-1967   
צור אביגדור   כימיה  1987-1991   
צור משה   שרטוט אדריכלי, שרטוט טכני  1971-1972   
צור שלום   מורה לשרטוט  1953-1955   
צורטלזון יעקב   מעבדות  1966-1968   
ציבין יצחק   חנוך גופני  1968-1969   
ציזיק נעמי   מתמטיקה  1967-1972   
צינוביץ אליעזר   טכנולוגיה  1970-1971   
ציסר אבי   תעשיה וניהול ומחשבים  1979-1980   
ציפין מרדכי   מתמטיקה ופיסיקה  1962-1963   
צירקין אירנה   מדעי המחשב  1997   
צליק יעקב   בניה ואדריכלות  1989-2000   
צלרינג עמרם   שרטוט  1970-1971   
צמיר רחל   אנגלית  1965-1966   
צסרק חיים   מתמטיקה ופיסיקה  1963   
צפלין שמעון   חינוך גופני  1982-1983   
צפריר גנני   שרטוט בניין  1976   
צצקיס פרציק קלרה   מעבדת חשמל ואלקטרוניקה  1974-1985   
צ'רנברודה אילנה   יועצת ביה"ס  1966-1993   
צ'רנברודה דפנה   עברית   1990-1991   
קאופמן ישראל   חשמל רכב  1979   
קאופמן יששכר   שרטוט ומכונות  1970-1971   
קאופמן קלאודיה   מדעי המחשב  1973-1974   
קאלין אריה   בניה ואדריכלות  1982-1994   
קביליו יצחק   בניה ואדריכלות  1961-1971   
קגן אלה   אנגלית  1993   
קדוש יצחק   מדריך גדנ"ע  1971   
קדם (הולצמן) תמר   מקצועות הבנייה  1989-2001   
קובץ' יוסף   אוטומציה ועבודה מעשית  1959-1984   
קובצי פטר   גיאודזיה  1972-1975   
קוזיול אנה   חשמל  1975   
קוטיק ניצה   עברית והסטוריה  1970-1973   
קוטליארנקו אורית   מכשור ובקרה  1975-1988   
קוטר ארמונד   מכונות  1970-1971   
קוכצ'יק חנה     1964-1969   
קולקה עופר   בניה ואדריכלות  1968-1971   
קומפורטי יצחק   שרטוט טכני  1997-1998   
קומץ ולדימיר   מכונות חשמל ותורת החשמל  1975-1976   
קון בן-ציון   מתמטיקה  1976-1977   
קונג'ה מיכאל   אלקטרוניקה ומחשבים  1986-1987   
קוסט יוסף   קורוזיה, חמרי בניין ובטיחות  1977-1979   
קוסין רות   אנגלית  1986   
קופל אברהם   טכנולוגיה ומכניקה טכנית  1970-1971   
קופלב אלה   מתמטיקה  1987-1988   
קופנר יעקב   מתמטיקה  1976   
קופר אמירה   מתמטיקה  1973-2005  מרכזת הוראת מתמטיקה 
קופר חיים   אלקטרוניקה  1975-1976    
קופרשטיין אירית   שרטוט אדריכלי ופרטי בניין  1976-1982   
קופרשטיין גדעון   אלקטרוניקה ומעבדה לאלקטרוניקה  1972-1975   
קורדובה סיגל   תעשיה וניהול וכלכלה  1990-1992   
קורולינקו אירינה   כלכלה הנדסית  2003-2004   
קורט נחמן   מכשור ובקרה  1974-1975   
קורי מרדכי   מדעי המחשב  1989-1990   
קורי נחמה   ספרות ותנ"ך  1964-1968   
קורין אורי   חמרי בנייה  1963-1966   
קורן מיכאל   בניה ואדריכלות ומכשור  1979-1980   
קורן עקיבא   מכשור ובקרה ועבודה מעשית  1978-1982   
קורסונסקי ולרי   מתמטיקה  1993   
קורץ   מתמטיקה ופיסיקה  1959   
קורצ'י דוד   חשמל  1988-2005   
קורציוייל ברוך (פרופ')   עברית והסטוריה  1943   
קושניר סופיה   פיזיקה  1978-1979   
קזימרסקי יעקב   חשמל רכב  1979   
קטן מוריס   טכנולוגיה של מזון  1967-1970   
קיבר אריה   תורת החשמל ותורת האלקטרוניקה  1972-1973   
קייזרמן מרדכי   גיאודזיה ופרויקט גמר  1971-1972   
קיל מירה   מתמטיקה  1995   
קימל אתי   אנגלית  1961   
קינסברון אליעזר   פיסיקה  1970-1971   
קינרייך רונית   תנ"ך  1973   
קיסלב סרגיי   פיסיקה ומחשבים  1998-1999   
קיפניס ליאון   מדידות ובקרה  1971-1981   
קירמאייר אדוארד   קירור ומיזוג אויר  1974-1995  ראש המחלקה לקרור ומזוג אויר 
קירשנר גדעון   אלקטרוניקה  1953-1959   
קלבריזי דורה-דבורה   אנגלית  1970-1996  מרכזת לימודי האנגלית 
קלטש רינה   תנ"ך  1973-2006  מרכזת לימודי התנ"ך 
קליין דב   טכנולוגיה  1963-1991   
קליין דוד   מדריך לחרטות בבתי-המלאכה   1950-1951   
קליין חדוה   תנ"ך  1979   
קליין משה   עבודה מעשית- קירור  1979-1987   
קליין נפתלי   כימיה אינסטרומנטלית ומעבדה  1972-1973   
קליין נפתלי   כימיה אינסטרומנטלית ומעבדה  1975   
קליינבוק סבטלנה   מתמטיקה  1994-1996   
קליינרמן אלה   הוראת שחמט  1998-1999   
קליינשטין יהודה   אלקטרוניקה  1961   
קלינגהופר דוד   מדריך לחרטות - מסגרות  1952-1960   
קלינגר יהודה   מדריך למכשירנות  1953-1961  מנהל המחלקה למכשירנות 
קלקין עזריאל   מורה מקצועי למקצועות המתכת בכיתות י'  1972   
קלר יולי   אקוסטיקה  1978-1981   
קמחי מרדכי   הסטוריה  1966-1967   
קמחי שלמה   ביוכימיה  1975-1976   
קמיל חיים   מעבדה לחשמל  1971-1972   
קנו מנשה אורנה   הסטוריה  2001-2002   
קנול ליאנה   מדעי המחשב  1994-1995   
קנושר דן   מדעי המחשב, בקרה  1970-1972   
קניג ענת   תנ"ך  1987-1988   
קניסברג אברהם   הנדסה כימית  1975   
קסוביץ' בשה   שעורי עזר  1964-1966   
קסוביץ' מיכאל   מקצועות האלקטרוניקה  1964-1971  ראש המחלקה לאלקטרוניקה 
קסל משה   פסיכולוגיה חינוכית  1987   
קסלר אבי   פניאומטיקה והידראוליקה  1973-1974   
קפלונובסקי שמואל   עבודה מעשית, מעבדה לאלקטרוניקה ומחשבים  1978-1984   
קפלן אהוד   שרטוט  1965-1966   
קפלן אהרון   הנדסה כימית  1974-1978   
קפלן אורלי   מתמטיקה  1986-1987   
קפלן דבורה   כימיה פיזיקלית  1974-1975   
קפלן מרסלו   הנחיית פרוייקטים  1990-1992   
קפלן משה   מקצועות האלקטרוניקה  1960-1996  מרכז מקצועי של המחלקה לאלקטרוניקה 
קפלן עודד   אלקטרוניקה  1968-1971   
קפשוד ישראל   שרטוט בנין  1972   
קציר אהרון   מע' חשמל אלקט' מיתוג, פיתוח  1990-1991   
קצנק אברהם   מתוג ומחשבים  1970   
קצ'קו דוד   הנחית פרויקטים  1994-2005   
קרדשטיין יוסף   מקצועות האלקטרוניקה  1984-1988   
קרול חיים   מערכות העברת כח  1973-1974   
קרופרו אריה   מדריך גדנ"ע  1971   
קרחי חיים   תורת החשמל  1968-1992   
קריגר גדליהו   אלקטרוניקה, מעבדה לאלקטרוניקה  1974-1975   
קרייטרמן אריאדנה   חינוך גופני  2005-2006   
קריצבסקי י.   טכנולוגיה, שרטוט, פיסיקה ומתמטיקה  1952   
קרל מריון   מנחה לפרויקט - הנדסאי כימיה  1974   
קרלינר צבי   מורה מקצועי בבתי המלאכה  1947-1964   
קרם יורם   מדריך למכונאות רכב  1971-1972   
קרני שמואל   תורת הבניה  1969-1970   
קרניאל מרדכי   מאגרי מידע  1997-1998   
קרנר בלה (ד"ר)   כימיה  1982-1983   
קרסני אריאלה   עברית ותנ"ך  1964-1965   
קרפונקל יהויכין   מדריך בבית המלאכה לחשמלאות, מורה לרדיו  1938-1956   
קרפט אמיר   מחשבים ובקרה  1984-1987   
קרפט נתן   תורת החומרים, הנחית עבודות גמר  1990-1991   
קשיאפ הריונש לאל   חשמל  1963-1964   
קשת דן   עבודות חשמל אלקטרוניקה ומיתוג  1989-1992   
ראובן אליעזר   אומנות טכנית, מכניקה ושרטוט טכני  1979   
ראובני יובל   חינוך גופני  1972-1980  מרכז החנוך הגופני 
ראזל גבריאל   חשמל ואלקטרוניקה  1987-1989   
ראישייק פבל   מכונות  1997-1998   
רב יהודית   מתמטיקה  1989-1993   
רבהון סטלה   מקצועות הכימיה  1973-1990   
רביב ענת   תולדות האדריכלות  1994-1995   
רביד יצחק   בטיחות וגהות  1972-1973   
רביד צבי   מכונות  1974-1975   
רביד טובה   עברית  1982-1983   
רבינא דן (ד"ר)   חמרי בניין  1965-1967   
רבינא ישראלה (ד"ר)   כימיה  1974   
רבינוביץ' אלישע   תעשיה וניהול  1981-1982   
רבינוביץ' אריה   חשמל  1986-1987   
רבינוביץ' לודמילה (ד"ר)   מכונות  1975-1994   
רגב אהרון   מיכשור ובקרה  1974-1975   
רגנשטריך פרדי   תכנון הנדסי והנחיית פרוייקטים  1971-1972   
רדיאן ולדימיר   מדעי המחשב  1982-1984   
רדליך שלמה   יסודות בעיבוד מתכת והדרכה  1950-1972   
רובין משה   חשמל ואלקטרוניקה  1954-1959   
רובינוב ברוך   אלקטרוניקה והנחיית פרוייקטים  1990-1992   
רובינוביץ' יעקב (ד"ר)   תעשיה וניהול  1992-1995  מרכז המגמה לתעשיה וניהול 
רובינוביץ' אדיאר   מדריך למסגרות מכנית  1958-1960   
רובינזון נתן   גיאוגרפיה  1935-1960   
רובינשטיין אברהם   מערכות פקוד ממוחשבות, מתוג ובקרה  1985-1986   
רובינשטיין אהרון   גיאודזיה  1972-1973   
רובינשטיין מריאנה   אנגלית  1976-1985   
רוגובסקי זאב (ד"ר)   מעבדות פיתוח באלקטרוניקה  1966-2003   
רוגלית (פרייפלד) אשר   מדריך גדנ"ע  1972-1973   
רודאן ארווין   הנחית פרויקטים  1999-2000   
רודברג גוסטבו   הנחית פרויקטים  1988-1990   
רודר יצחק   בניה ואדריכלות  1965-1980   
רוה אביטל   אלקטרוניקה  1975   
רוה צבי   מקצועות הכימיה  1965   
רוזיי אלכסנדר   בטיחות וגהות  1978-1979   
רוזין אריה   אלקטרוניקה ומחשבים  1985-1989   
רוזין ברוך-בוריס   מעבדות פיתוח באלקטרוניקה  1984-1999   
רוזן גדעון   ימאות  1949   
רוזן הרצל   אלקטרוניקה  1975   
רוזן שושנה   מעבדה לכימיה  1971-1972   
רוזנבאום יעקב   מדריך בבתי המלאכה  1970   
רוזנבלט אגון   מעבדה לחשמל רכב, עבודה מעשית  1977-1984   
רוזנבלט בועז   מדעי המחשב  1994   
רוזנברג משה   כימיה  1980-1981   
רוזנברג אריה   מתמטיקה ופיסיקה  1960   
רוזנברג דוד   מתמטיקה  1975   
רוזנברג יהודית   שרטוט ומכונות  1980-1981   
רוזנגרטן נעמי   חנוך גופני  1988-1989   
רוזנטל עודד   בניה ואדריכלות  1981-1999   
רוזנטל יצחק   אלקטרוניקה  1970-1971   
רוזנפלד אלכסנדר   פרקי מכונות, חוזק חומרים  1964-1967   
רוזנפלד דוד   מיתוג ובקרה, מעבדה לחשמל  1985-1987   
רוזנפלד חנה   מיתוג ובקרה, בניות אלקטרוניות  1984-1985   
רוזנפלד יחיאל   בניה ואדריכלות  1978-1980   
רוזנפלד משה   מדריך גדנ"ע  1972-1974   
רוזנר יהודית   חנוך גופני  1969   
רוזנר צבי   אלקטרוניקה  1968-1970  המשנה למנהל ביה"ס  
רוט ישראל   פיסיקה  1971   
רוט נדב   מתמטיקה ומכניקה  1956-1957   
רוט אקטרין   כימיה  1986-1987   
רוט אלי   מערכות אלקטרוניות  1987-1989   
רוט בני   אנגלית, היסטוריה  1972-2003  ראש חטיבה 
רוטברט אלי   בניה  1974   
רוטמן הרי   פיסיקה  1967   
רוטמן יונתן   תורת המנוע (חשובי מנוע)  1980   
רוטמן רחל     1967-1999  יועצת ביה"ס 
רוטשטיין אהרון   מדריך בבתי המלאכה  1938-1956   
רוטשטיין אריה   מתמטיקה ופיסיקה  1952   
רוטשטיין ירוחם   טכנולוגיה  1958-1963   
רוטשילד יואל   אלקטרוניקה  1982-1989  ראש המחלקה לאלקטרוניקה 
רויטמן בני   מדעי המחשב  1974-1981   
רול יעקב (פרופ')   מקצועות תעשיה וניהול  1990-1992  רכוז המגמה לתעשיה וניהול 
רום רפי   מחשבים  1971   
רומנו שפרה   כימיה  1986-1989   
רון אביטל   גיאודזיה  1974   
רון דוד   אלקטרוניקה, חשמל  1979-1980   
רונן יצחק   אלקטרוניקה  1973   
רוסו יצחק   כימיה תעשייתית  1974   
רוקח מינו   אלקטרוניקה  1972-1973   
רוקר אריה   כימיה תעשייתית  1975   
רושו יוחנן   קרור ומזוג אויר  1976-1977   
רותם אברהם   טכנולוגיה, שרטוט  1971   
רותם ערן   תקשורת בין מכשירים  1990   
רז אידמית   מדעי המחשב  1989-1990   
רז דן   פיזיקה  1973   
רז פנחס   מכונות  1971-1972   
רזומנה עדית   חינוך גופני  1987-1988   
רחמיאל מרצל   מתמטיקה ופיסיקה  1974-1975   
ריבקין יבגני   מחשבים ומיקרו  2001-2002   
ריטבין אירנה   אלקטרוניקה  1999-2006   
רייזמן גליה   חנוך גופני  1972-1973   
רייזנר משה   מדריך בבתי המלאכה  1952-1953   
רייטר יצחק   מורה מקצועי בבתי המלאכה  1964-1994   
רייך אריה   מורה מקצועי בבתי המלאכה  1951-1983   
רייך גבריאל   פיזיקה  1970   
רייכוורגר צבי   חמרי בניין  1977-1979   
רייכלין מיכאל   אלקטרוניקה  1979-1980   
רייכלין ראדי   אלקטרוניקה  1979-1980   
רייכשטיין נחמה   עברית ותנ"ך  1988-1997   
ריין אברהם   מדריך לריתוך  1964-1968   
רייניס דב   חשמל ואלקטרוניקה  1977-1982   
רייס יעקב   ויסות ובקרה  1971-1972   
רייש בן-ציון   מתמטיקה, פיסיקה, אלקטרוניקה וחשמל  1960-1963   
רימון יצחק   כימיה  1978-1979   
רימר סימונה   ספרות והסטוריה  1980-1981   
רינגלר מרדכי   הנחיית פרוייקטים  1991-1993   
ריפטין נחום   מתמטיקה שימושית  1971-1972   
רכבי יוסף   מדריך למסגרות  1950-1965   
רכן ריכרד   מכונות ורכב  1953-1973   
רמבוד אדמונד   הנדסה כימית  1984-1986   
רמיגולסקי בנימין   מתמטיקה ופיסיקה  1959-1960   
רמן-לנדאו פרנסין   אנגלית  1977-2007  מרכזת לימודי האנגלית 
רמר שמואל   מדריך של"ח  1979   
רן אהוד   מתמטיקה  1971   
רפלוביץ דוד   אלקטרוניקה ומחשבים  2002-2003   
רפלסון חיים   מדעי המחשב  1973-1979   
רפפורט אירנה   אנגלית  1997-1999   
רקוביצקי יוסף   מדריך בבית-המלאכה למתכות  1937   
רקוביצקי ירחמיאל   הנדסה אזרחית  1967-1971   
רשף גרשון   חקר ביצועים  1994-1995   
שאואר אריה   שרטוט טכני, שרטוט אדריכלי  1972   
שאודינישקי ליאון   רדיו - מכניקה  1940-1973  מנהל המחלקה לאלקטרואקוסטיקה ורדיו 
שאור צבי   טכנאי במחלקה לאלקטרוניקה ומורה במעבדה  1970-1974   
שב רבקה   מנחה פרויקטים  1986   
שבח גרשון   מקצועות הבניה  1964-1967   
שבט יעקב   מקצועות האלקטרוניקה  1973-1974   
שביט יצחק   היסטוריה  1973-1978  ראש חטיבה 
שביט אלכסנדר   מורה-עוזר לעבודה מעשית במעבדה לפיסיקה  1969-1970   
שביט חנה   היסטוריה  1947-1983   
שגב מיכאל   מדעי המחשב  1989-1992   
שגיא ישראל   טכנולוגיה של מזון, מחשבים  1973-1977   
שדה משה   מדעי המחשב  1995-2006   
שדות רבקה   תנ"ך  1974-1976   
שדמון-זנדמן זאב   סגן מנהל להוראה  1956-1967   
שהם דן   גיאודזיה  1973   
שוויצר נחמה   בניה  1989-1990   
שוורץ אדלר   תרמודינמיקה ופיסיקה  1960   
שוורץ איליה (ד"ר)   קרור ומזוג אויר  1977-1993   
שוורץ ישראלה   היסטוריה  1987-1988   
שוורץ משה   מתמטיקה  1985   
שוורץ נורית   מקצועות הבניה  1995-1999   
שוורצמן מקסים   מקצועות האלקטרוניקה  2002-2003   
שוחט אורי   הנחית פרויקטים  1979   
שוחט אנטולי   חוזק חומרים  1990-1991   
שוטלנד ישראל   הנדסה תעשיתית  1976   
שולץ יוסף   בניה  1975-1986  ראש המחלקה לבניה 
שולצינר חיים   חשמל  1999-2000   
שור מיכאל   חמרים וקוריזיה  1975-1976   
שורץ אדלר   אקוסטיקה  1972-1973   
שורץ אריה   מכונות  1971   
שורץ זאב   עיצוב גרפי  1975-1986  ראש המחלקה לבניה 
שורץ שרה   היסטריה ותנ"ך  1973   
שורץ תומס   מקלטים ומשדרים, תורת הרשת   1973   
שורק שאול   מכונות  1974-1975   
שורק שרגא   כימיה  1963-1987  ראש המחלקה לכימיה 
שורשי אריה   חשמל ופיקוד  1974-1975   
שחם יורם   שרטוט  1971-1972   
שחם מרדכי   זיהום סביבתי  1971-1972   
שחק ברוריה   עברית  1986-1988   
שחר אבי   הסטוריה, אזרחות ושל"ח   1984-2007  מרכז לימודי השל"ח ורכז טיולים 
שחר לאה   מדעי המחשב  1982-2006   
שחר משה   אלקטרוניקה  1983-1984   
שחר משה   תורת הרשתות  1971-1972   
שחר נח   אלקטרוניקה  1971-1972   
שטאובר יהודה   שרטוט  1972   
שטיינקוטר מאיר   הנחית פרויקט גמר  1972   
שטיינרוד אינה   מתמטיקה  2002   
שטמבלר אברהם   מכונות  1970-1973   
שטרייף אברהם   גדנ"ע  1974-1979   
שטרייפלר אלכסנדר   קרור ומזוג אויר  1974-1991   
שטרית אהוד   מחשבים  1997-1998   
שטרל אוריון   מתמטיקה  1973-1976   
שטרמר נפתלי   מערכות מיקרו ומחשבים  1988-1989   
שטרן דוד   מדריך בבתי המלאכה  1950-1951   
שטרן משה   תורת החומרים  1971   
שטרן רם   חשמל  1971   
שטרנברג יהודית   מבוא למדעי מחשב והיסטוריה  1971-2004  מרכזת הוראת הסטוריה, חינוך חברתי, ראש חטיבה 
שטרק אהרון   ניווט ימי  1952   
שידלו צבי   מדריך שיט  1944-1949   
שידלוביץ' ראובן   שרטוט טכני  1970-1971   
שידלר צבי   מדריך במחלקת שיט  1945-1948   
שילפשטיין חיים   כימיה  1974-1975   
שינברג יצחק   הנדסת תעשיה ומחשבים  1974-1975   
שינדורף חיים (ד"ר)   כימיה  1975-1980   
שינמן סטפינו   מדריך במחלקה הימית  1944-1946  ראש המחלקה לשיט 
שינמן יצחק   מדריך בחשמל  1938-1959   
שינפלד דוד   תכנות מחשבים  1980-1982   
שינצל רוני   מעבדה לאלקטרוניקה  1979   
שיפריס עופר   שרטוט טכני  1972-1974   
שיצר אברהם (פרופ')     1986-1989  מנהל ביה"ס בסמ"ת 
שיקורי צפורה   שרטוט אדריכלי  1974   
שכטר בת שבע   מתמטיקה  1973-2006  ראש חטיבה, מרכזת מתמטיקה,מרכזת מדע' טכנו' 
שכטר גלית   עברית  2001-2007   
שכטר יהושע   מדעי המחשב  1986-1995   
שכטר עומר   מעבדה לאלקטרוניקה  1990-1991   
שכטר קרול   כלכלה ותמחור  1971-1975   
שכרעם יקותיאל   אלקטרוניקה  1964-1999  מרכז מעבדות לאלקטרוניקה 
שלגי מירה   עברית  1971-1972   
שלמון מיכאל   אלקטרוניקה  1971-1972   
שלמי תמר   אנגלית  1974-2006   
שמואלי גדעון   בקרה ואוטומציה  1978-1990   
שמואלי יוספה   עברית  1970-1983   
שמוטר בנימין   תכנות מחשבים  1970-1971   
שמולוביץ' רוני   אלקטרוניקה  1979   
שמוליאן חנה   רוסית  1997-1998   
שמחון מרדכי   טכנולוגיה  1974   
שמילוביץ' שמואל   גיאוגרפיה  1970   
שמיר עפרה   עברית ותנ"ך  1969-1979   
שמעוני שמעון   מדעי המחשב  1991-1992   
שמעוני אורי   פיזיקה  1957   
שמעוני עוזי   מתמטיקה, ופיזיקה  1983-1984   
שמשינס עינב   עברית  1999-2000   
שנהר שמעון   חינוך גופני  1976-1977   
שנהר עליזה (פרופ')   עברית ותנ"ך  1965-1971  ראש חטיבה 
שני נפתלי   מתקני חשמל ומעבדה  1980-1981   
שניידר אהרון   אלקטרוניקה  1986-1987   
שנימן בנימין   מכונות  1975-1978   
שפיגל אילנה   עברית  1990-1991   
שפיגלר בילו   תורת החומרים  1973-1980   
שפיגלר מאיר   תורת האלקטרוניקה ומיקרו מחשבים  1990-1991   
שפייזר אינה     2002-2004  יעוץ 
שפינר אהרון   אנגלית  1941-1943   
שפיצגלס רומן   הנחיית פרוייקטים  1971-1972   
שפירא שלמה   אלקטרוניקה, מעבדה ועבודה מעשית  1973-1977   
שפירא וולטר   הנחיית פרוייקטים  1989-1993   
שפירא יצחק   הסטוריה  1970-1977  ראש חטיבה 
שפנגלט שמואל   קורוזיה ובטיחות  1976-1977   
שפר זהבה   אלקטרוניקה  1970-1972   
שפר יוסף   מעבדת טלפון ומעבדת טלפרינטר  1975-1976   
שפר מוטי   חינוך גופני  1988-2006  מרכז מחויבות אישית 
שפר מרדכי   ויסות ובקרה  1972   
שפרוך ליליאנה   טכנולוגיה של מזון  1976   
שפרי דן   שרטוט טכני מתקדם  1986-1987   
שפרלינג אייל   אלקטרוניקה  1990-1994   
שפרלינג שמשון   הסטוריה, אזרחות וספרות  1967-1969   
שץ שמואל   תקשורת  1986-1988   
שקד יוסף   עברית והיסטוריה  1942-1948   
שקד יעקב   בניה  1974-1981   
שקד בלה   בניה  1975-1980   
שקולניטסקי מיכאל   אלקטרוניקה  2001-2003   
שקל ניקה   עברית  1990-1992   
שקלר זאב   מדריך בבתי המלאכה  1936-1944   
שקלרסקי אלישע     1973-1974  מנהל ביה"ס ויו"ר הועד המנהל 
שר דורון   מדריך גדנ"ע  1971   
שר מיכאל   אינסטלציה  1978   
שרביט אריה   הכנת ייצור והנחית פרויקטים - מכונות  1971-1974   
שרביט רות   הנחית פרויקט - בניה  1977-1996   
שרגאי יעקב   מתמטיקה, פיסיקה  1979-1980   
שרון עדי   מכונות  1969-1971   
שרון אורי   אלקטרוניקה ומחשבים  1977-1987   
שרון דניאל   אלקטרוניקה ומחשבים  1973-1974   
שריג יהודה   מכונות  1966-1968   
שריד(בלומנקרנץ) אליהו   מתמטיקה ופיסיקה  1965-1966   
שריה דן   מתמטיקה ופיסיקה  1963-1964   
שרייבר בן-ציון   חנוך גופני  1935   
שרייר יורם   מדעי המחשב  1985-2006   
שריקי אבי   אלקטרוניקה  1982   
שריר אורי   תעשיה וניהול  1994-2006  ריכוז המחלקה לתעשייה וניהול 
שריר מרטין   מדריך של"ח (גדנ"ע)  1976   
שרירא דניאל-דן   אלקטרוניקה  1975-1977   
שרם אילנה   כימיה, ביולוגיה,פיסיקה  1973-1975   
שרם ניסים   מרכז פעילות חברה וגדנ"ע  1965-1975   
שרמן אלכסנדר   פיסיקה ומחשבים  1996-1997   
שרמן רפאל   כימיה  1965-1967   
שרניק דן   פיסיקה  1974   
שרף דוד   מכשור ובקרה  1982-1984   
ששון נעמי   אנגלית  1977-1978   
ששון יצחק   טלפונאות, טלפרינטר   1975   
תדהר יעקב   מכשור ובקרה  1961-1998  ראש המחלקה למכשור ובקרה 
תורן טוביה     1971-1973  מנהל ביה"ס 
תורן נורית   מדעי המחשב  1989-2006   
תושיה יחיאל   מדעי המחשב  1989-1993   
תירוש נתן   חקר ביצועים וניהול שיווק  1999-2006   
תמיר משה   אלקטרוניקה  1994-1995   
תמיר רונית   עברית, הסטוריה ואנגלית  1966-1967   
תמרי אברהם   מדריך גדנ"ע  1973-1976   
תנחום איריס   מחשבים ומתמטיקה  1991-1992